SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę pytań w sprawie diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
Witam w końcu postanowiłem zabrać się za siebie i ostro treneuje przez jakieś 5 miesięcy i dlatego chciałbym aby ktoś kto się na tym zna odpowiedział na kilka moich pytań.

1. Posiłki: Rano oczywiście śniadanie 2-3 małe kromki chleba razowego, do tego maslo roślinne (becel) i chuda szynka do tego pomidorek albo ogórek i herbata.

drugie śniadanie: Jem w szkole jedna mała kanapkę tak jak wyżej do tego jakiś owoc.

obiad: warzywa gotowane na parze, sałate polaną oliwą z oliwek i chude mięso również na parze.

podwieczorek: czasami jakiś owoc albo warzywo

kolacja: Jest to mój ostatni posiłek w ciągu dnia, staram się nie jeść po godzinie 18.. 2 kromki chleba razowego do tego twaróg ze szczypiorkiem i szklanka herbaty.

Nie jem wcale smażonego ani nic słodkiego jak najdzie mnie ochota na coś słodkiego zjem małego batonika typu musli, herbaty nie słodzę zero ciast itp itd..

Sport: Codziennie robie rowerem około 4 km + siłownia mniej więcej 7 godzin tygodniowo czasami więcej a w domu brzuszki i pompki do tego biegałem lecz miałem przestój i chce zacząć od początku.

Moje pytanie jest takie czy taki plan i to co jem wystarczy? Czy warto jeszcze dodać coś aby urozmaicić moją dietę i ćwiczenia?

Za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html w takiej formie wrzucamy diety, razem z ankietą działu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
Wypełniłem dziennik także można zobaczyć co i jak :) Wagę brałem z ilewazy.pl. I jak to wyglądą? starcza taka ilość kalorii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
Dieta dobra, ale zamiast zwykłej radziłbym Ci pić zieloną herbatę oczywiście niesłodzoną. Dodałbym też trochę mięsa np. wędzoną rybę i pierś z kurczaka. Aktywności fizycznej również sporo, choć ja bym uważał, żeby się nie przetrenować. Nie radziłbym Ci jeździć na rowerze, biegać i trenować siłowo jednego dnia bo przy tak małej ilości kalorii w diecie możesz mieć poważne problemy z przemęczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
Pierś z kurczaka jem 2 razy w tygodniu na parze a ryby to ja mam prosto z morza między innymi: Dorsza i Makrele. Na rowerze jeżdzę przeważnie w weekend gdy nie chodzę na siłownie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do poprawki ;-)

Następny temat

DIETA po poprawkach DO OCENY

WHEY premium