SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę pytań odnośnie sprzętu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 165
Cześć wszystkim!
Na wstępie zaznaczam - ten dział odpowiada mi najbardziej do treści pytania, jeżeli jest zły to proszę o wybaczenie.
Kupiłem sobie pierwszą ławeczkę - do tej pory chodziłem na siłownię, ale z braku czasu na dojazdy postanowiłem ćwiczyć w domu.
Za 300 polskich złotych nowych dostałem ławeczkę regulowaną z obciążeniem 80kg i sztangą.
I teraz lecimy z pytaniami :D
1. Regeneruję tą ławeczkę - zamówiłem już sobie skaj, lakier zamierzam kupić z deco colors za 8zł/puszka (bo i tak lakier na takim sprzęcie będzie odpadał bo to sprzęt siłowniowy, tu sie stuknie, tam charatnie i tak to już jest), machnąć nim obciażenie i ławeczkę
Pytanie: czym wypełnić siedzisko (gąbka jakaś czy jak, jak to znaleźć?) bo obecnie to jest praktycznie sama decha niestety
2. Chcę sobie zrobić wyciąg do ściany ( https://www.sfd.pl/SFD/Images/2016/3/25/90bf2248506d4040a43cd6cb866d6951.jpg ), mam już profile 60x40x2, załóżmy że mam je pospawane w taki stelaz jak na obrazku - te bloczki mam dospawać też? Jest szansa żebym założył sobie ruchomy bloczek (tak jak na bramie na siłowni)? I zakładając że mam już nawet i bloczki, jak potem to przyczepić do ściany żeby nie odpadło przy dużym obciążeniu?

Pozdrawiam serdecznie i proszę o podpowiedzi ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ad 1) gąbka lub pianka tapicerska. Łatwo dostępna,choćby przez neta -wystarczy ze sobie w google wpiszesz.

ad 2) Pytanie jest nieco mniej zrozumiałe dla mnie. Przyczepić możesz ot choćby jak na tym zdjeciu co je dałeś. Czy się sprawdzi? Nie wiem,bo nie wiadomo jakie masz ściany(z jakiego materiału). Jaki bloczek ma być ruchomy? Zaznacz może na tamtym rysunku,bądź na jakimś innym o który blczek chodzi

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 165
co do dwójki - ściany betonowe - jak to do nich przytwierdzić (rozumiem dziury w ścianie zrobić i to jakimiś wkrętami/kołkami zamocować? Będzie sie to trzymało z obciążeniem?
Ruchome kółko: http://oi66.tinypic.com/2dif636.jpg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
Ściany betonowe ale pytanie czy z płyty kanalowej jak w blokach czy betonowa pełna? W betonowej pełnej zwykle Kołki szybkiego montażu jak kanał to trzeba pytać w sklepie mają specjalne kołki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 165
Dobra, dzięki, wątpliwości rozwiane :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW z podziałem

Następny temat

Otyłość Pomocy

WHEY premium