SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę pytań

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Witam mam prawie 18lat na siłowni cwiczyłem już w wieku 15-16lat ale z przerwami, teraz wziołem się ostro za siebie ćwiczę już 6-msc pilnując się i nigdy nie ominąłem treningu, aktualnie chce nabrać masy idzie to w miarę dobrze aktualnie ważę 82kg przy wzroscie 186cm. Aktualnie jestem na cyklu kreatynowym monohydrant i moje pytania brzmią nastepująco :
Czy warto brać podczas tego cyklu BCCA z L-Glutaminą 1150, badź aminocaps 6800 ? czy może zastosować jakiś inny suplement by mięsnie się dobrze regenerowały ( dodam że moje treningi bywają bardzo ciężkie )
Czy warto zaopatrzyć się w jakieś białko/ gainer ? czy może zastosować Chicken protein aminocaps ( dodam że zaczynałem od tego i bardzo byłem zadowolony z nabierania masy)
Oraz bywa czasami ze mam ból w przedramieniu jak zginam badź w barku lewym zazwyczaj mysle ze to stawy ale lekarzem nie jestem i może by tak zastosowac JOINT PACK ( suplement na stawy)
Co wy o tym myślicie ? prosze tylko o wypowiedz ludzi którzy dobrze czają temat dzięki wielkie ; )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
całe swoje życie, wszystkie problemy chcesz rozwiązywać suplementami?
jak ćwiczysz ciężko, to BCAA+glutamina+witamina D3 i C się przyda, gainer/białko to zależy jakie masz braki w diecie, a jak cię bolą ręce i barki notorycznie to nie joint pack, tylko do lekarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Nie po prostu chciałem się dowiedzieć coś więcej na ten temat, czytałem dużo opini na ten temat i wiele osób pisze ze BCAA nie jest zbytnio potrzebne do robienia masy. Dieta to WŻ taka stosuje 5 posiłków dziennie, sporzywam produkty wysoko białkowe, staram się duzo jesc ale z umiarem zeby nie za szybko, co do bólu to nie jest notoryczny wsponialem o nim po zdarzyl mi sie pare razy ale bardzo mozliwe ze po przetrenowaniu ale chcialem sie dowiedziec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
To czyli w co warto się zaopatrzyć BCAA z glutamina i wit D3 i C ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
c i d3 smialo
z aminami mozesz poczekac na okres redukcyjny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Z witamin to cały kompleks + osobno b complex oraz tak jak wyżej już koledzy napisali, d3 + C

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramy lecą ale...

Następny temat

Pomocy.. Potrzebuje troche Masy

WHEY premium