SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę pytań.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 203
Witam wszystkich jestem nowy mam 15 lat i zaczynam trenować (masa) na forum i mam parę pytań:
1.czy mój plan jest dobrze ułożony?
1 dzień: klatka + grzbiet + brzuch
Klatka:
- wyciskanie sztangi na ławce prostej 3 serie 12/10/8 powt.
- rozpiętki na ławce prostej 3 serie 10-12 powt.
- Wyciskanie hantli do siebie 3 serie 10 powt.
Grzbiet:
- wiosłowanie półsztangą 3 serie 12/10/8 powt.
- Przenoszenie hantli za głowę w leżeniu 3 serie 10 powt.
- Przenoszenie sztangi za głowę w leżeniu 3 serie 10 powt.
Brzuch:
- Brzuszki 3 serie 10 powt.
- Skłony tułowia nogami w górze 2 serie 10 powt.
2 dzień: wolne
3 dzień: triceps + biceps
Triceps:
- pompki w podporze tyłem 3 serie po 10-12 powt.
-Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie leżąc 3 serie 10 powt.
Biceps:
- Unoszenie przedramion stojąc w szerokim podchwycie 3 serie 10 powt.
- Uginanie przedramion w wąskim podchwycie 3 serie 10 powt.
- Unoszenie przedramienia z hantlą w siadzie 3 serie 10 powt.
4 dzień: wolne
5 dzień: barki + kaptury + nogi
Barki:
- UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 3 serie 10 powt.
- UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM 3 serie 10 powt.
Kaptury:
- szrugsy ze sztangielkami 3 serie po 12 powt.
Nogi:
- Przysiady z Sztangą 3 serie po 12 powt.
6 dzień wolne
7 dzień wilne
2.Kupiłem sobie kreatynę oraz HMB,Staram się jeść jak najwięcej ,Po jakim czasie będzie widać przyrost masy mięśniowej ?
Ps. to zdjęcie bez koszulki robione jakieś 3 tyg. temu a to drugie dziś.





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Jeżeli masz 15 lat i dopiero zaczynasz przygodę z siłownią to na twoim miejscu zaczął bym od treningu FBW - 2 x w tyg. póki co wystarczy bo efekty i tak będą. Poszukaj i poczytaj o FBW na tu na forum. Na początek taka ogólnorozwojówka ci się przyda. Znajdź jakiś trening na forum, wrzuć tu i ocenimy co i jak. Co do drugiego pytania, to odstaw wszelkie odżywki jak na razie. Połóż na razie tą kreatynę i HMB w kąt, i tak się to nie zmarnuje bo ma długą przydatność. Kreatynę najwcześniej za 3 miesiące. HMB to g****, ale jak tam kto uważa. Musisz się skupić na odżywianiu i dostarczaniu wartości odż. z żarcia. Musisz kalorie sobie ustalić i ogólnie rozpisać jakąś dietę. Jak będzie dieta i trening to po miesiącu zobaczysz, że rośniesz. A, więc poszukaj jakiegoś treningu FBW i tu napisz oraz ułóż jakąś dietę pod siebie a jak nie wiesz za bardzo co i jak to napisz : wiek, wzrost, waga, oraz produkty jakie lubisz jeść, tzn. nabiał - kurczak itp. itd., węgle - makaron, ryż itp. itd. bla bla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 203
Dzięki za wasze odpowiedzi i tu moja propozycja mogli byście mi ułożyć plan oraz dietę ?
mam 15 lat ,183cm , 70 kg co do jedzenia raczej nie wybrzydzam ale mam szybką przemianę materii .
I skoro mówicie że HMB to g**** to Polecicie coś z Allegro ? do 40 zł razem z wysyłką .Najlepiej w Kapsułkach .



Zmieniony przez - Kornikk99 w dniu 2014-10-02 18:59:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
nikt Ci diety nie ułoży. sam to zrób. wejdź w link sany przeze mnie>
nie wstawiamy linków z allegro.
suplementy Ci nie potrzebne, chyba że chcesz stracić pieniądze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

limit wagi?! brak przyrostu siły.

Następny temat

Pytanie

WHEY premium