SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papierosy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
Witam.

Od czasu do czasu kupie sobie paczkę papierosów(przy imprezie) czasem nie pale nawet miesiac później kilka dni popale.

Czy to prawda że takie palenie jest gorsze Niż gdybym palił codzien?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
A czy walenie głową w ścianę raz na tydzień jest groźniejsze niż walenie codziennie? Logika nakazuje odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Odpuść na dobre to ścierwo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180
Daj luz ze szlugami, albo jarasz ciagle albo nie jaraj wgl. Juz lepiej blanta sobie skrec "przy imprezie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
^ świr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
tomek jara wydało się !
ale j/w lepiej blanta skręcić po tym chociarz sie jeść chce nie jak po szlugach że zmułe złapiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 409
nie jest gorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 660
Sory, ze pisze w tym temacie, ale nie chce zakladac nowego i zasmiecac forum^^
Na silowni cwicze od wrzesnia czyli ponad pol roku. Od lipca nie palilem, ale niestety od poczatku roku znowu zaczalem palic. I moje pytanie jest takie, czy teraz przez to ze zaczalem palic moge miec mniej sily i szybciej sie meczyc na treningu ? BO teraz zauwazylem ze nie mam w ogole motywacji, na treningu przwaznie zle sie czuje, nie mam zbytnio ochoty cwiczyc. Ostatnio mialem tygodniowa przerwe. Ale nadal tak jest. Na pewno mam troche mniej sily niz mialem np. w grudniu. Juz od lutego znowu probuje rzucic to swinstwo, ale nie wychodzi mi to, jest tak cholernie trudno, masakra. Jest to chyba najgorsza rzecz w moim zyciu, ze zaczalem palic. Mam nadzieje ze uda mi sie znowu rzucic. Palilem od 1gim, a teraz jestem w 4 technikum. W pierwszej klasie technikum wazylem 75kg i przez 3 lata nic nie przytylem, dopiero jak rzucilem i zrobilem sobie diete to ponad 10kg przytylem. Kiedy palilem w ogole nie mialem ochoty za bardzo jesc, ale jak rzucilem to non stop bym mogl cos wpieprzac ^^ teraz kiedy zaczalem palic tez zauwazylem, ze moj apetyt zrobil sie mniejszy.. Musze sobie znalezc dziewczyne, moze mi to znowu pomorze w rzuceniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Znalezienie dziewczyny, jako motywacja do rzucenia palenia, nie jest najlepszym wyjściem. Kiedy wam nie wyjdzie, to znowu zaczniesz jarać. Motywacja musi wychodzić z wewnątrz, a nie być opartą na czynnikach zewnętrznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
kolega patrze również z TI a jak znajdziesz taką co pali?&
Może dziwny jestem ale jakoś nie pale zielska;|

Chyba rzuce dopiero po wakacjach..jesli nie wciagne sie przez ten czas tak ze dnia nie wytrzymam. Wakacje zapowiadają sie grube, a imprezy bez szluga sobie nie wyobrażam! a po wakacjach zamiarzam sie ostro wziąć za siebie,,moze jakiś cyklon poźniej

Zmieniony przez - tomekm2012 w dniu 2012-03-06 16:40:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 93
Skoro możesz nie palić dłuższy czas to po co palić w ogóle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z pachwiną / przywodzicielem

Następny temat

Ciśnienie / Układ krążenia.

WHEY premium