SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Kika - na początku brania Duphaston'u możesz nabrać wody, ale nie przejmuj się, to po odstawieniu mija i się normuje. PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Zyrafka, ty mnie nie doluj...Mam tez tabletki moczopedne lykam co drugi dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
oj kiikuss daj sobie czas, co nagle to po diable sama to pisalas nie dalej niz 2 tygodnie temu, hormony to przekichana sprawa a ty masz wyniki w normie ? bo jak nie to ja bym sie jeszcze zastanowila jak bedzie sie miala do tego niska kalorycznosc zanim ja zetniesz...

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Wyniki w normie anni...Krew, mocz, tarczyca...

Biore teraz duphaston, cos moczopednego, Castagnus. Lekarz nie mial nic przeciwko diecie czy sporcie. Pozostal do wykluczenia PCOS, bo pecherzyki na jajnikach sa, ale nie sa ulozone obwodowo...

Juz dlugo sie redukuje anni...Iza to ma ze mna cztery swiaty, problemy, ale efekty zerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kika w sumie sprobuj co z tego wyniknie, nie chodzi o to ile kalorii, ich jest tam nie jest az tak ekstremalnie malo (i to sie tez zmienia w zaleznosci co wybierzesz za zrodlo bialka), nic nie licz, chyba ze dla ciekawosci, licza sie tylko ilosci porcji wiec ci podam taki jadlospis. Nie masz w nim zadnych wegli i polecisz tak 2 tygodnie na rozkrecenie, zobaczymy co z tego wyjdzie, pozniej dojda wegle:
Podam jadlospis w porcjach, masz sie go trzymac jak jest:
porcja bialka to 75g miesa, czy ryby oprocz szynki, wieprzowiny i wolowiny ktorych porcja to 50g., 1 cqale jajko, lub 3 bialka
porcja tluszczu to lyzka plynnych, pol avokado, lub 25g orzechowi migdalow
Z warzyw mozesz jedynie kapusty and Co, brokuly, szparagi, seler ogorek w dowolnych ilosciach
nabial to 150ml chudego mleka, 125g jogurtu, 75g chudego twarozka i 25g sera ok 25% tluszczu

sniadanie 3porcje bialka + 1 porcja tluszczu + warzywa
drugie 2 porcje bialka 1 porcja nabialu + warzywa
lunch 3 porcje bialka + 1 porcja tluszczu + warzywa
pomiedzy 2 porcje biaka+ warzywa
kolacja 3porcje bialka + 1 porcja tluszczu + warzywa
przed snaem 2 porcje bialka + warzywa
tylko po treningu dodatkowo
odzywka bialkowa + 20g glutaminy

W domu jeszcze masz jakies sztangielki? by moc wykonac wytrzymalosciowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
mam sztange i sztangielki tylko garazu brak ale wykombinowalabym cos zawsze najwyzej bede przed domem jak nawidzona wywijac

jogurt rozumiem naturalny bez cukru? ale jogurt ma ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
acha zabojcza ilosc, ale jest liczony jako nabial
W domu to sie da ten wytrzymalosciaowy, tylko do thrustersow potrzebne sa
TRo bedziesz miala trening 5x w tygdoniu, + co tam jeszcze robisz aerobowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Czyli mam 6 posilkow...Widze, ze wheya mam tylko po treningu,moge nim zastapic posilek? w pracy mam jedna przerwe, gdzie moge zjesc spokojnie posilek. Inaczej moge tylko wpasc do kantyny na chwile aby wypic wheya czy szybko zjesc np. ser zolty

Jak jem lososia to tluszczu nie dodaje?

Niedziele chcialabym miec wolne, bo zazwyczaj mamy wyjazd w skalki. Aero bede starala sie robic potreningowo

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-06-18 14:39:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dajesz , wszytsko masz tak jak widzisz, porcje bialka sa porcjami, niezaleznie od ich zawartosci tluszczu
Raz w tygodniu wywazony cheat meal dozwolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Whey tak, tylko porcja bialka to ok 20g wiec policz sobie ilosc scoopow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium