SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kika dieta jak Vajolet, dla ciebie:
W dni silowe podzielilam ci na 6 posilkow, bo ilosc bialka jest sensowna, jak chcesz na 5 to powiedz.
zaraz po treningu odzywka bialkowa (ok 25g bialka) i 30g weglowodanow w formie jakiej chcesz.
nastepny posilek BWT 27g/20g/9g
Pozostale posilki BWT 27g/-/17g
do posilkow dozwolene jest do 8g ww z zielonych

w pozostale dni w sumie 107g tluszczu i 160g bialka, warzywa j.w. i 10g blonnika dodatkowo
co 4-5dni podwyzszasz ,musisz sobie dopasowac tak by wypadaly na trening silowy (tak najlepiej, ale niekoniecznie)
Klasycznie 1800kcal BWT 30/50/20
Zobaczymy co sie stanie po tygodniu.

A trening wpisze wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kika musisz sie teraz przerzucic na aeroby, ewentualnie krotkie interwaly, np. w formie sprintow, zadnych HITow i wydłużonych wytrzymalosciowek.
treningi siłowe masz dwa + jeden krotki obwodowy (traktuj dietowo jak kazdy inny dzien)
dzien1 silowy (serie a,b robione na zmiane)
1. przysiad 5x6-8 90sek przerwy
2. martwy na prostych (romanian- tle ze tylek idzie do tylu i nogi zgiete, by pracowaly wiecej dwuglowe) 5x6-8 90sek przerwy
3a. wyciskanie nog na suwnicy (nogi szerzej z gory platformy) 4x8-10 90sek
3b.wypady 4x 8-10 90sek
4a. wznosy na lydki 3x20-25 60sek
4b. uginanie nog w lezeniu (lub siedzeniu) 3x12-15 60sek

dzien2. obodowy
Po kolei nastepujace cwiczenie, z jednym ciezarem, bez odkladania sztangi, dobierz ciezar pod najslabsze cwiczenie, tak by byl dla ciebie wyzwaniem, ale dalo sie zrobic te obwody, zostaw go najdluzej jak sie da na wszytskie seriie
- wioslo w pochyleniu
- zarzut ze zwisu z przysiadem przednim(hang squat clean)
- push press
- wypady ze sztanga na karku
tydzien1. 4seriex5 powtorzen na cwiczenie 90sek odpoczynku miedzy obwodem
tydzien2. 5x5 75 sek
tydzien3. 5x6 60sek
tydzien4. 6x6 45sek
Po tym 30min aero w tempie 65-70%

dzien3. silowy
1. wyciskanie sztangi skos gora 5x6-8 90sek
2. sciaganie drazka gornego szeroko do klatki 5x6-8 90sek
3a. pompki 4x8-10 90sek
3b. wioslo sztanga lub T-bar 4x8-10 90sek
4a. uginanie ramion ze sztangielkami 3x12-15 60sek
4b. prostowanie trica na wyciagu gornym 3x12-15 60sek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Dziekuje Izunia

Po silowym porobie z 30min aero, w dni wolne tez bedzie z 2 cardio 40-60min plus scianka i rower.

Jestem pozytywnie nastawiona. Po dzisiejszym USG wyszlo, ze mam nieznacznie powiekszone jajniki i pecherzyki na nich, ale mozliwe ze nie jest to ZPJ. Powiedzial, ze zaburzenia waga-tycie-woda moga byc skutkiem zaburzen hormonalnych ale sie to ureguluje. Jeszcze jutro robie test na cos z prolaktyna, bo stwierdzil ze jestem nerwus i szaleniec

Iza, bedzie dobrze! Musze sie tylko wyluzowac! Trening lalunia!

Duzo tam tluszczu Ma byc tylko oliva z olivek czy inne zrodla tez moga byc?

co 4-5 dni mam tzn ladowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie, no caly tluszcz, z jajek, oliwa, ryby, nawet karkowka
ladownia to dni gdzie bedziesz miala wysokie wegle i niskie tluszcze, a tak masz glownie tluszcz i bialko, zauwaz, ze warzyw zielonych to tylko niewiele, z tych co maja malo weglowodanow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Nigdy nie mialam tak duzo tluszczu w diecie, ale ciesze sie bo bede mogla zjesc cale jaja, nawet 3 i lososia czy inne tluste ryby Tluszcz bede liczyc ze wszystkiego z kuraka tez. Skoro mam tyle tluszczu, to moge jesc tez orzechy i popijac oliwe i "tluste" mieso w jednym posilku, np. udko, karkowke...

Nie ma tez kalorycznosci dziennej?

I czy moge np. miec w jednym posilku 25g tl a w drugim 10g? i czy bialko z orzechowo mam liczyc do bilansu?

Aha, Iza. Myslisz, ze Purple Wraath moze wplywac jakkolwiek na zaburzenia hormonalne? Mi sie zdaje, ze nie

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-05-21 19:32:00

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-05-21 19:51:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
prawde powiedziawszy nie sadze, nie ma tam nic takiego, ale tego sie nie wie, w koncu zadne z takich srodkow nie maja szeroko zakrojonych badan.
kalorycznosc jest, masz 1600kcal w pozostale dni a 1800kcal w ladowanie.
oczywiscie mozesz miec rozne proporcje w posilkach, ale staraj sie by nie byly to jakies gigantyczne roznice.
Licz wszytsko co jesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
ok, po prostu jak zjem 3 jajeczka to mam 21g tluszczu wiec w nast bedzie 4g tl mniej, w pozostalych po rowno. Bialko, po 27g na posilek czyli ok 125g surowej piersi.

Mieso moje zjesc tez tlustsze? w jednym posilku?

Avocado, orzechy, olej lniany, olive oil, zoltka - to beda moje zrodla tluszczu. Smietana tez moze byc czasami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Parówki zapiekane z żółtym serem i do tego majonez - danie mistrzów .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mieso tluste moze byc
uwazaj na ilosc weglowodanow, te produkty co maja ok 1g wegli na 100g nie ma problemu, traktuj jako kosmetyczne i nieistniejace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Radek, to zart rozumiem Ale karkowke 1-2 razy w tyg nie pogardze. Taka z grilla albo udkiem z kurczaka.

Serow zoltych ani bialych chyba nie moge bo to laktoza

Warzywa - bede jadla kalafior i broki oraz brukselke, cukinie, salate - ze smietana i szpinak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium