SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
daj troche mniej tluszczu i juz , w koncu jedna lyzka to 100kcal.

Aaaa czosnek itd.. taaak juz sie przekonalam, ze na zwykle przeziebienia, zwykle sposoby sa swietne, i zawsze ladnie dzialaja, jak cie prawdziwy syf dopada to wszytsko okazuje sie byc "pic na wode fotomontaż"

Jak ci sie robi przysiad przedni i power clean?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
przysiad przedni 3*10 25/25/25 (kg)
power clean 1*12 2*8 25/27.5/27.5 (kg)

w przednim troche bola mnie nadgarstki od trzymania sztangi, ale ogolnie ok. probowalam 30kg ale nie dalabym rady

Power Clean jest trudny, techniczny i wysysa ze mnie resztke sil i optymizmu nie bylo zadnego instruktora, tzn byl ale czyscil wode w jaccuzzi...

sniadanko juz w brzuchu
: owies,60g+kiwi,60g+jablko,50g+jaja(2)+bialko(2)+papryka czerwona+szczypiorek

ok obetne tluszcz. piers licze ze ma 120kcal/100g a jedno jajo licze 100kcal wiec raczej nie zawyzam

teraz scianka, pozniej pozywny obiad (makaron razowy,75g+piers,150g+kalagior/broki+avocado,50g), na scianke mam tez wheya i jablko,150g jakby mi energia spadla

po obiedzie wieczorem kondycyjny w garazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Hej, jedno jajko wazy średnio 70g, a 100g ma 121kcal, więc jedno będzie mieć jakieś 85kcal.

Pierś kurza ma w 100g 99kcal

Pozdrawiam!

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2009-01-24 15:19:28

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Powodzonka na kondycyjnym
Daj z siebie wszystko!

Ja dzisiaj się regeneruje...hmm...czegoś brakuje

Przy okazji, Mera jak tam Twoja forma?

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2009-01-24 15:40:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kika co do zdjecia w Avatarze to na gorze strony klikasz : " edytuj swoje konto" i tam masz miejsce na zdjecie avatara, musi ono miec taki wymiar jak podaja, ani mniejszy ani wiekszy, wiec musisz sobie zdjecie wczescniej zmniejszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Mera, ja znalazlam w jakis tabelach (i na etykietach z tesco) ze piers ma 120kcal w 100g. widocznie mam jakas tendencje do zawyzania

Wrocilam ze scianki, szamam obiad. zmeczona jestem... skakalismy dosc dlugo i intensywnie, nie wiem jak kondycyjny mi wyjdzie...

Kondycyjnego nie bedzie...wlasnie sie obudzilam, wszytsko mnie boli po sciance a jutro tez ide sie wspinac... W nast tyg postaram sie zrobic...

Niedziela
- scianka, bylo super, fajne drogi pekly

Czy to mozliwe
ze w poczatkowej fazie 1800kcal bede tyla zanim organizm sie przestawi?

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-01-24 20:07:51

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-01-25 20:49:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
tak mozliwe.
poza tym
podobno miałas budowac mase miesniową.


Czemu Ty się wagą sugerujesz nie rozumiem tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Patka, ja sie nie waze, patrze po ciuchach, patrze w lustro. Nie chudne (jem 1800kcal a czasem i troche wiecej), wrecz troche przytylam, ale zalecacie spokoj, relax i cierpliwosc wiec nie wpadam w panike choc...cholera mnie czasem bierze Co do wazenia produktow to coz, czasem na oko trudno okreslic ile to jest 60g ryzu/owsa,etc...

Z Obli ustalilysmy priorytety takie jak: sila, odprezenie, poprawa metabolizmu. Masy jako masy nie chce. Blizej mi do nastawienia Alexxy miesnie jako efekt uboczny - tu mila niespodzianka nie wytrzymalabym psychicznie wzrostu wagi, a poza tym na sciance nie chce byc zmasowana tylko silna i zgrabna

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-01-26 08:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kika ty sie zapisz jako perpetum mobile do ksiegi rekordow, przy takim treningu i 1800kcal tyjesz. To sie nazywa ekonomiczne, kobiety nie cwicza jedza w slodyczach po 3000kcal i potrzebuja paru lat by ot tak wygladac "przy sobie" a tobie starcza 1800kcal i dwa tygodnie. Jak myslisz do jakich paramertow utyjesz????

Zostaw to wszytsko w spokoju, ciagle myslisz, ciagle jestes spieta, ciekawe jak ty zdazylas przytyc, jak ty zdazylas zjesc w ostatnim czasie kilka tysiecy kalorii ponad swoje zapotrzebowanie?????
Pomysl logicznie 1kg tluszczu to 9000kcal wiec gdzie one sa???? Ja cie kiedys prosilam bys wziela miarke i sie pomierzyla, ale tego nie robisz, siedzisz w ciasnych ciuchach i ciagle myslisz "Jezu tyje" to obsesja!!! jak ty jestes w stanie stwierdzic u siebie te minimalne wahania wagi??? No jak? Kazdy chodzacy w ciasnych ciuchach ma raz wrazenie wiekszej ciasnosci raz wrazenie ze sa one luzne, nakladam swoje dresy i codziennie sa inne, ale na tej podstawie nie stwierdzam,ze tyje.
Ty masz przestac myslec ciagle o tym tyciu, ono ci zatruwa cale zycie, cala radosc z tego co robisz, bedziesz stara babcia i bedziesz ciagle patrzyla sie w te swoje ciuchy, ze sa ciasne?

cwicz i sie nie obijaj, masz WYLUZOWAC, Czy potrafisz wyluzowac na te pare tygodni? Od tego zalezy co bedzie w przyszlosci, jak nie nauczysz sie luzowac to nigdy, nigdy nie bedziesz z siebie zadowolona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Mera jak tam Twoja forma?

Hahaha, narazie trudno tutaj mówić o jakiejkolwiek formie...
Ale żeby nie było, PRACUJĘ

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium