SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panie Traktorze71

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Witam Cię serdecznie. Pewnie mnie nie kojarzysz, trochę temu pomagałeś mi układać trening GÓRA / DÓŁ. Wyglądał on następująco:

Dól
- Przysiad ze sztanga trzymana z przodu - 4x6
- Bulgarski przysiad - 4x6
- RDL - 4x6
- Lydki - 3-4x8-12
- Brzuch - 3-4x8-12

Góra
- Wyciskanie lezac na lawce - 4x6
- Wioslo oburacz - 4x6
- Military press - 4x6
- Podciaganie szeroki nachwyt - 4x6
- Francuz lezac - 3-4x8-12
- Mlotki - 3-4x8-12

Mam parę pytań do Ciebie:
1. Ostatnimi czasy nie mam dostępu do drążka, z tego co wiem to nie da się niczym zastąpić podciągania. Co mam począć?
2. Wiem, że wyciskanie już mam, ale mogę zamienić francuzy leżąc na wyciskanie wąskim uchwytem?
3. Mogę robić 5x5 lub 6x4? Wolałbym tą drugą wersję. Wiem, że wyjdzie bardzo dużo serii, ale teraz zaczynam cykl na mono + SAW ( przedtreningówka ) więc myślę, że dam radę?

Dziękuję i pozdrawiam. Myślę, że ankiety nie muszę wypełniać.

Pozdro ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
latwoo

Dawid,co Ty znowu kombinujesz?

ad.1
a co sie stalo?
ukradli?
ad.2
sprobuj.
jak bedzie za ciezko-obetniesz ktores z wyciskan(na barki-i dasz wznosy bokiem lub powrocisz do poprzedniego rozwiazania-z francuzem)
ad.3
jw
czy w Twoim przypadku sprawdzaja sie takie parametry?
czy jestes zadowolony?
jesli tak-nie widze przeciwwskazan.
jesli nie za bardzo-sprobuj czegos kompletnie odmiennego(zwieksz objetosc).

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Ćwiczyłem na hardcorowym drążku na dworze, teraz cała konstrukcja poszła pod rozbiórkę. W najbliższym czasie postaram się załatwić drążek, ale nie wiem ile to będzie trwało.

Okej, spróbuję.

Kiedyś trenowałem 5x5 - byłem zadowolony, po tym 4x6 też jestem zadowolony. Trudno mi porównać oba systemy.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25177
latwoo sry że się wcinam

Panie Traktorze71 mógłby Pan odpowiedzieć na moje pytanie? https://www.sfd.pl/Plan_FBW_do_oceny-t813932-s3.html?pow=tak&userid=350459#post8 Dziękuje i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Matek93

zaraz lookne.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Dobra Panie traktorze
Dziękuję za odpowiedzi do moich pytań, pozdrawiam!

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Nie chcąc zakładać już nowego tematu: czym zastąpić mogę drążek? Akurat też mam taką sytuację że przez jakieś 2 tygodnie dostępu do niego mieć nie będę bo wróciłem po dłuższej przerwie a drążek kumpel przywiezie mi dopiero za ten czas :(
nie wiem, wiosło hantlą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Nugat

stojaki masz?

wysun na maxa,oprzyj gryf sztangi....i juz masz drazek!

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-01-10 23:12:29

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy 4-dniowy na masę

Następny temat

FBW kilka pytań?

WHEY premium