SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PVL NOX STAC 1080 g + PVL Ester Cell Maxx 500 g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
Witam . mam 16 lat , dietka juz jest od dwoch miechów prawie aktualnie jestem tydzien na pierwszym w zyciu MONO , mam zamiar odczekac 2 miechy i na poczatek zimy zaatakowac jeszcze raz z czyms mocniejszym mysle o wlasnie PVL NOX STAC 1080 g wraz z PVL Ester Cell Maxx 500 g. CO tym sadzicie ? i jakbym mogl to dawkowac ?

DOtego mam takie inne pytanie z innej beczki : opłaca mi sie do takiego cyklu kupowac BCAA i Glutamine jak jestem na cyklu masowym ?

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): ------

Wiek: 16

Waga: 87

Wzrost: 184

Cel cyklu: Masa

stosowane już wcześniej suplementy : gainery do uzupelnienia diety , monohydrat 400 capsów

Uprawiane inne sporty: -------

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: gainer

ilość dni wolnych od kreatyny: --------

przewidziane finanse na cykl: 250 zł

uwagi i sugestie: ------------

Staż treningowy: 2 lata

Zmieniony przez - Tyrolex22 w dniu 2009-08-29 15:00:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 132
ok ale jak to zrobic gdy juz ktos ma obydwie zakupione i niema juz opcji aby brac cos innego czy dobrym rozwiazaniem jest w DT : rano Cell, przed treningiem Nox a zaraz po Cell.. w DNT: Rano cell i po kilku godzinach znow Cell / mam tez troche zastrzezenia do tego bo obydwie w zastosowaniu napisane maja aby brac przed treningiem :P Prosze napiszcie co sadzicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
witam z tego co wiem kazdy z tych suplow powinnien byc spozywany 30 min przed treningim no ale przeciez nie polaczysz tego przed treningiem bo bedzie za duza porcja , niech ktos sie inny wypowie/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
siemka odpowie ktos ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
DT

nox stack przed treningiem

cell po treningu


w DNT

cell rano i po po kilku godzinach przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
faf pierwszy...

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2009-08-30 12:17:13

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
w DNT

cell rano i po po kilku godzinach przerwy

cell rano rozumiem to rszta zdania bo jakos nie kapuje ? kiedy druga porcja ? i ta druga porcja ma byc cella czy nox stack ?

A tak wogole to oplaca si taki zestaw ? Nie rozsadzi mnie mimo wieku ? OPlaca sie go kupic za 179 +jakies gratisy ( koszulki , shakeery) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
po kilku godzinach druga porcja, tj po południu/na noc, obojętnie

choć wcale ta druga imo nie jest konieczna

ester cela oczywiście

rozsadzić Cię na pewno nie rozsadzi, młody trochę jesteś tu się zgadzam

czy się opłaca? ja bym wolał mono za 50zł

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18302
w DNT Cell rano i po kilku godzinach przerwy to znaczy ze po poludniu nastepna porcja

Za ta cene sa inne rzeczy rownie dobre
ta firma jest droga poprostu

Życie jest różne kwadratowe i podłużne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
wlasnie jstem na monie pierwszy raz w zyciu :P dopiero jstem na tym tydzien a ten wlasni cykl planuje na zime tylko sie zastanawiam nad tym kiedy to wziasc :

1. przed grudniem ( tak zeby skonczyc to brac do max 20 grudnia)
2. Lub zczac na poczatku stycznia

Dlaczego takie opcje ? Gdyz chce ominac sylwka i boze narodzenie , tzn nie chce byc na cyklu w tych dniach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
to co innego proponujecie do 170 zł jakos , STack + mono ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal FLex dla starszej osoby

Następny temat

stak + stak? prosze o pomoc

WHEY premium