SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PUSH PULL modyfikacja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 777

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 20 lat Na forum 303 dni Przeczytanych tematów 4239
Siema, chcę trochę zmodyfikować mój PP, z podziałem na hiper i siłę, będzie ok?

Push sila
Wyciskanie plasko 5s
Ohp 4s
Wznosy bokiem 3s
Pompki porecze 4s

Pull hyper (8-12powt)
Wypychanie na suwnicy 4s
Uginanie nóg siedząc 4s
Wiosłowanie polsztangą 4s
Wiosłowanie sztangielką 4s
Odwrotne Rozpętki 4s
Uginanie z supinacja 4s

Push typer (8-12powt)
Wyciskanie sztangielek skos górny 4s
Pompki na poręczach w wersji na klate 3s
Wyciskanie hantli siedząc 4s
Wyciskanie wąsko 4s

Pull sila
Przysiady 5s
Martwy 5s
Podciąganie szeroko 4s
Face pull 4s
Uginanie ze sztanga 4s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3216 Napisanych postów 41828 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 322470
Przysiady to ćwiczenie push jakby nie patrzeć.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 20 lat Na forum 303 dni Przeczytanych tematów 4239
Tak, ale przecież jest metoda push/pull+legs ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3216 Napisanych postów 41828 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 322470
Jest ale jej założenie to trenowanie nóg na osobnej sesji treningowej bez wzgledu na typ ruchu.
Ja bym wrzucił siad do push siły a martwy zostawił w pull. Wznosy boczne można sobie darować w tym dniu a wrzucić tam coś na klatkę bo objętośc mała, chociazby hantle po 5-6 powtórzeń.

Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Spotkałem się też z takim założeniem, żeby nie rozkładać treningu nóg na czworogłowe i dwugłowe, ale wstawić je do jednego treningu.
Objętość mała z tego względu, że chce dobrze skupić się na podstawowym ćwiczeniu, robiąc ohp nawet po tych dwóch ćwiczeniach na klatę tric u mnie jest już lekko osłabiony.

Zmieniony przez - sebakoks123 w dniu 2018-02-01 20:49:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jak Pan uważa.

Nowy blog:

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę