SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUCHAR POLSKI w WYCISKANIU WIELOKROTNYM

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Piotr Plesiewicz The Best, niepokonany w wyciskaniu swojej wagi w kategorii open, 81 powtórzeń wynik wyśrubowany.

1

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
W wyciskaniu 50 kg powyżej 75 kg najlepszym okazał się Daniel Szenawa, który wyprzedził Grześka Dyrcza oraz Adama Rogalę. Wyniki wysokie.

2

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
W kategorii open Masters + 50 Tadziu nie dał żadnych szans rywalom. Zwyciężył z wynikiem 141 powtórzeń deklasując rywali.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Ja inaczej do tego podchodze mój wynik był dopiero 3 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
wycwiel
Ja inaczej do tego podchodze mój wynik był dopiero 3 .

Tak wynik trzeci ale w open

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 88 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2938
Witam wszystkich już po zawodach, teraz kilka słów ode mnie. Zawody super, organizacyjnie wszystko bardzo sprawnie, atmosfera sportowo-przyjacielska. Ogólnie było mi niezmiernie miło tam być, uczestniczyć i spotkać się z wami wszystkimi. Ja tak od siebie mała uwaga, fajnie jak by wszyscy dostawali dyplomy, jest to jednak pamiątka, że się było, uczestniczyło i coś zrobiło. Jeszcze pytanie do zwolenników Akcentu, jak oceniacie tą formę wykonywania, przeanalizujcie filmy i oceńcie czy wszystko było ok???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Adam
Nagrałem całe zawody .Filmy się pojawią ale chwile to potrwa.
Do samego akcentu to raczej nie można mieć zastrzeżeń pewnie chodzi Tobie o pracę sędziów.Jeżeli masz jakieś spostrzeżenia to pisz każde uwagi się przydadzą żeby coś poprawić .Tym bardziej że przed nami jeszcze MP też z akcentem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 88 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2938
Jeśli robimy akcent powinniśmy moim zdaniem bardzo restrykcyjnie go przestrzegać. Trzeba uczulić sędziów na ten aspekt, pewnie będzie widać na filmach, że jednak nie każdemu zwraca się na wszystko uwagę. Po prostu nie ma przymykania oka na błędy, źle zrobione to nie zalicza i bez dyskusji. U wielu osób brakowało tego wyraźnego akcentu(zatrzymania), nawet tobie bym kilku nie zaliczył :) Sam osobiście mam nagrany swój występ i wstawiłem na FB i moim zdaniem nie chwaląc się wykonałem dobrą próbę pod katem technicznym, ale analizując film z występu Pawła z którym przyjechałem, pomimo że to kolega z teamu, też mam kilka ALE do jego występu. Są to początki wprowadzania akcentu więc trzeba analizować i uczyć się na własnych błędach, tak abyśmy wyrobili w sobie i sędziach dobre nawyki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
No i słusznie zgadzam się z Tobą.
Ja jeszcze nie widziałem nagrań i pewnie zobaczę tak jak wszyscy gdy iti je wstawi w temacie.
Możesz wstawić swoje filmy tutaj ?


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2017-06-12 10:53:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 88 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2938
a tak swoją drogą, to kiedy są Mistrzostwa Polski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ładowanie, Dieta, trening - Trójbój siłowy

Następny temat

Ranking 2017 w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym RAW - IPF

WHEY premium