logo
zamknij zamknij

PUCHAR POLSKI w WYCISKANIU WIELOKROTNYM

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5284

4,25 5 4
napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 450 Napisanych postów 9895 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49949
AXEL97
już kiedyś pytałem Gregortema, ale w sumie nie odpowiedział nic konkretnego, kto właściwie decyduje czy jakaś impreza w WW może sobie przyjąć nazwę Puchar Polski ? bądź też Mistrzostwa miasta w którym się odbywa ?

Według mnie to tak na prawdę raczej nikt nie ma takiego prawa , do decydowania...
Np.w przypadku PZKFiTS według prawa tylko oni mogą używać nazwy Mistrzostwa Polski , a mimo to jest jeszcze kilka innych federacji Trójboju Siłowego I wyciskania leżąc które używają takiej nazwy....i nikt ich za to nie karze.

Z tego co się orientuję to niema Polskiego Związku Wyciskania Wielokrotnego...

,, VERITAS ODIUM PARIT ,,

napisał(a)
wycwiel
Ekspert
Szacuny 227 Napisanych postów 4729 Wiek 58 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23998
AXEL
W brew pozorom wyciskacze wielokrotni kontaktują się ze sobą tworzą też Kluby czy Stowarzyszenia i uzgadniają między sobą wiele rzeczy

http://www.sfd.pl/wycwiel_Wyciskanie_Wielokrotne_%26_Pompki-t1128356.html

napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 450 Napisanych postów 9895 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49949
wycwiel
AXEL
W brew pozorom wyciskacze wielokrotni kontaktują się ze sobą tworzą też Kluby czy Stowarzyszenia i uzgadniają między sobą wiele rzeczy

Jednak jak widać czasami zdarza się że ktoś zorganizuje zawody według nieco odmiennych zasad....

napisał(a)
wycwiel
Ekspert
Szacuny 227 Napisanych postów 4729 Wiek 58 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23998
Jeżeli chodzi o lokalne czy branżowe to tak ale MP i PP już nie mają jednolity regulamin

napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
wycwiel
Jeżeli chodzi o lokalne czy branżowe to tak ale MP i PP już nie mają jednolity regulamin

a jednak widziałem filmik z MP nauczycieli i nie każdy tam wyciskał z akcentem , zwłaszcza Panie
Wiesz Sam jak jest ...czasami trzeba przymknąć oko

napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
OKI.Już wszystko wiem dostałem od Ciebie odpowiedź w innym temacie....

napisał(a)
wycwiel
Ekspert
Nie nie po prostu w środowisku belfrów jest duży opór przed reformą
MPN odbywają się wciąż bez "akcentu".

napisał(a)
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 422 Napisanych postów 8881 Wiek 2016 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38982
Kiedyś jak robiłem pierwszy Puchar Polski to był pod patronatem PZSN, ale oni nie maja tej dyscypliny w swojej działalności.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ładowanie, Dieta, trening - Trójbój siłowy

Następny temat

Ranking 2017 w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym RAW - IPF