SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZEPROST ŁOKCIA-POMOCY!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
Witam wszystkich,mam mały problem mianowicie od treningów boksu nabawiłem się kontuzji łokcia,przestrzeliłem go jakby i na treningach cieżko mi sie ćwiczy.Ból wraca gdy znów przestrzele,brałem arthrostop zrobilem przeswietlenie stawu lokciowego ale nic nie wykazalo.Trenuje od paru lat nigdy wczesniej nie mialem takiej kontuzji,pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
TRAPT o służbie zdrowia wiem więcej jak Ty. Widziałem rzeczy takie co na DISCOVERY pokazują dopiero po 23 ale to bez znaczenia.

Pytasz się czy iść do ortopedy jak już u niego byłeś? Ten sam ortopeda co Ciebie zbadał w szpitalu pewnie sam prowadzi prywatną praktykę. I Ty myślisz, że jak lekarz przyjmie Cię prywatnie to wtedy obejrzy twoje zdjęcie dwa razy dłużej niż w szpitalu? Albo, że nic nie umie bo to w szpitalu? Nie rób z Siebie durnia..
Jeśli pójdziesz prywatnie to zapłacisz z 40-50 zł za 20 minut rozmowy. Przepisze Ci pewnie lek za, który sam dostaje profity jak komuś go przepisze. Albo skieruje Cię na USG do znajomego gabinetu i też za opłatą.

Sportowy lekarz ma większe pojęcie o kontuzjach u osób uprawiających różne sporty. On powinien coś zaradzić.

Decyzja należy do Ciebie..
Zdrowia!

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ból wraca gdy znów przestrzele

Więc w czym problem z umiarem!

Jak zginasz łapę to też Cię boli ?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nie katuj tej ręki na razie - jak uderzasz, to technicznie, żeby nie przelatywała
poboli pare dni i przejdzie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Mnie tam zawsze uczyli, żeby nie prostować łapy do samego końca
1

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
Mnie też tak kiedyś bolało w łokciu, po paru dniach już zginać nie mogłem, pojechałem do lekarza i okazało się, że mam krwiaka w łokciu, no to lekarz wziął strzykawę i wypompował mi tą krew. Myślałem, że to nic nie boli, ale zanim trafił w tego krwiaka to ... ale mniejsza z tym, lepiej idź do lekarza. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5532
Zazwyczaj taki ból z pzreprostów pzrechodzi po paru dniach

Jesli sytuacja sie niepoprawi to udaj sie do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Nie przeprostowuj więcej i tyle

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
"brałem arthrostop zrobilem przeswietlenie stawu lokciowego ale nic nie wykazalo."
I czemu nie brnąłeś dalej w tym kierunku? Zdjęcie oglądał pewnie ortopeda? Jeśli nie byłeś u sportowego lekarza to zajdź, pewnie nie jeden taki łokieć leczył i powinien Ci jakoś pomóc. Czasami boli i przechodzi, ale nie zawsze. Nie zawsze to co nam doskwiera to tylko ból. Ciebie boli ale nie wiesz co tam się dzieje, jeśli RTG było ok to może ścięgna? Jak chcesz mieć na starość sprawną rękę to szukaj dalej przyczyny.
Zdrowia!

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
lepiej do ortopedy iść z tym czy do lekarza sportowego?jak myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
"zrobilem przeswietlenie stawu lokciowego ale nic nie wykazalo"
To u kogo Ty byłeś z tym zdjęcie jak się pytasz czy iść do ortopedy czy do sportowego?
Jeśli mówisz, że nic nie wykazało zdjęcie to u kogoś musiałeś być..?
1

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
Panie madralinski,bylem w szpitalu na przeswietleniu wiec wiadomo ze lekarz ortopeda musial opisac zdjecie ale nic nie wykazalo..nie wiesz jak funkcjonuje polska sluzba zdrowia?Maja wyj.... na wszyskich.Pytam gdzie isc prywatnie czy lepiej ortopeda czy jakas poradnia sportowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boxeo. Bokserski serwis video

Następny temat

Kto dla Adamka?

WHEY premium