SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZĘ O POMOC!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!

Zdecydowałam się napisać bo wierzę że tutaj uzyskam chociaż zaczątek odpowiedniej pomocy. Od dziecka mam problemy z nadwagą. Teraz borykam się z bardzo duża nadwagą liczącą kilkadziesiąt kilogramów. Wiele diet przeszłam i obecnie jestem na kolejne. chociaż sama nie wiem czy prawidłoow zupełnie sie odżywiam. Chodziłam na siłownię ale praktycznie żadnego efektu teraz myślę o fitness club. Juz nie wiem jak sobie z tym radzić. Specjaliści mówią że taka moja uroda po genetycznie odziedziczona.. Największy problem mam z dolna partią ciała,czyli brzuch biodra i nogi. BŁAGAM PORADZCIE CO POWINNAM ZROBIĆ ŻEBY WRESZCIE ZGUBIĆ TA CAŁA TKANKĘ I ZACZĄĆ NORMALNIE ŻYC!!

Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

Karola
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MNIE nie przepraszaj, ale sobie powiedz "I'm sorry..."
Przeczytaj jescze raz DOKLADNIE to, co Ci wyslalam, dobra? Powoli, ze spokojem, a to, co "wolno" przeczytaj bardzo, bardzo dokladnie i niech to bedzie Twoje zadoscuczynienie...Za kare 30 min spacer w szybkim tempie, na lepszy sen...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iri, nie daj sobie wcisnac kitu o "typie urody" itd. Walcz, kobito, walcz! Ja kiedys wazylam prawie 9 dych, wygladalam okrutnie (tym bardziej, ze jestem niska) wiesz- ta sama budowa, co Ty: do pasa w miare, ponizej koszmar. Ja tez przeszlam wiele diet, probowalam wszystkiego, ale jedyna dieta, jaka dala poządany efekt, jest dieta wysokobialkowa. Tylko tak udalo mi sie pozbyc fatu, ktorym obroslam. Dieta wysokobialkowa w uproszczeniu wyglada tak, ze zjadasz miecho, przetwory z miecha, rybki i warzywka. O owocach zapomnij, tak samo jak o wszystkim, co jest z mąki, ryzu, kaszy, cukru. Jesli chcesz, wysle Ci dokladna rozpiske diety, ostatnio robilam dla kumpla, gdzies mi zostalo w skrzynce. Radze Ci, sprobuj, bo to moze byc Twoja ostatnia szansa. I nie poddawaj sie, dobra? Jak popracujesz, bedziesz cierpliwa i nie bedziesz sie oszukiwac, to niebawem wcisniesz sie w 38 a nie 46. Pozdro
P.S. nie daj sie, a jak bedziesz miala dolinke, to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iri, napisz jeszcze, jak wygladasz, ocen stan zatluszczenia i sposob, w jaki rozplanowalas treningi, a cos wymyslimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzięki Angela!! Nawet nie myślałam że ktos się tak szybko odezwie.. Będe walczyc a lekarze to totalne konowały! Bardzo byłabym ci wdzięczna za tę rozpiske Anegla!!! Kobieta zawsze kobiete zrozumie a szczególnie która sama to pzreżyła!

Hmm.. brzuch,nogi i biodra są bardzo obtłuszczone. Ramiona tez ale z tym już jakos bym sobie poradziła. Mam 20 i 168 cm wzrostu i sama waże gdzieś 120 kg.. ja wim że to strasznie brzmi ale to prawda... Musze wreszcie pzrełamac wstyd.. no i oczywiście rozstep za rozstepem.. teraz am tylko jedną myśl żeby pozbyć się tej całej nadwagi i wcisnąć się w coś normalnego. A na siłownię chodze codziennie po 90 minut. 30 minut rowerka na srednim poziomie. Cały atlas jakaś gimnastyka trochę stepperka.. kurcze nie widac zbytnich rezultatów.. dlatego myślę o fitness clubie.. marzy mi sie prywatny instruktor ale nei wiem czy to ejst miżliwe. W poneidziałek ie porozmawiac z instruktorka może się uda żeby sie mną jakos po godzinach zajeła. ehhh.. Teraz nie byłam na siłowni przez 3 dni bo strasznie się źle czułam. Brzuc mnie bolał głowa. Koleżanka powiedziała mi że prawdopodobnie sie przeciązyłam i takie tego skutki sa.. Za kilka miesięcy wyjezdzam za granice do pracy więc przydało by sie cos zrzucić..

Naprawde dzieki Angela za odzwe to bardzo duzo dla mnei znaczy!!

Pozdrawiam Cie bardzo gorąco!!!

Karola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij od dietetyka a nie od instruktora fitness - dopóki nie dojdziesz do ładu z dietą ćwiczenia nie będą odnosić porządanych skutków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Nadwage masz sporą. Duzo pracy przed Tobą Powiem Ci, ze mój sąsiad kiedys ważył ok 130kg a teraz wazy ok 85kg, wiec wszystko jest mozliwe i nie ma co sie załamywać. Przede wszystkim dieta! Moze napisz nam jak wyglądają Twoje posiłki. Napisz tez jakie diety stosowałas?

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
JIGGA99 : nieźle

Ja sam zrzuciłem 32 kg ,ale jescze drugie tyle przedemną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, racja. Dieta przede wszystkim, ale nie taka, jak do tej pory. Iri, jesli sie nie przypilnujesz z dieta, to znowu poniesiesz kleske, znowu rozczarowanie, lzy w poduszke i nadal bedziesz kupowac ciuchy rozmiaru spadochronu. Koniec, Stara! Do roboty, a my Cie tu przypilnujemy Dietke wysle Ci mailem, zrobie Ci dokladny opis, a Twoje zadanie polega teraz na tym, by w odpowiednim dziale znalezc sobie dokladny opis tego, czym są weglowodany, bialka i tluszcze. Sorka, ale nie chce mi tego pisac, sciagniesz to sobie bez problemu. Nie wiem, jak tam u Ciebie z wiadomosciami z chemii, ale to kluczowa sprawa, jesli chodzi o diete, no i silna wola. Wiesz co? Wierze, ze dasz rade, naprawde Na pewno bedzie kilka zalaman, jeszcze nie raz spustoszysz lodowke o drugiej nad ranem, ale nie od razu Krakow zbudowano i wszyscy to wiedza, Ty, Mala, tez miej tego swiadomosc i nie przejmuj sie. Musisz tylko byc cierpliwa, zatnij sie i juz, powiedz: "koniec! Od dzisiaj koniec z grubym zadkiem, biore sie za siebie i odniose sukces" Tak ma byc i koniec, a jak nie, to...my Ci tu damy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dietetyków to ja juz przeszłam chyba z trzech. Proponowali dietę 1000 Kcal i to wszystko. Chyba mam jakiegoś pecha do lekarzy.. Jiga dzięki wiem że to mizliwe tylko własnie trza kogoś do pomocy. Wiedziałam że jak napisze tutaj to się nie zawiodę.

Angela nie wiem jak mam Ci dziekować! Będę czekac na emaila a z chemią u mnie nie najlepiej ale tez nei najgorzej pojęcie mam. Ale na wszelko wypadek jeszcze doczytam. Silną wolę trzeba miec dużo samozaparcia. Jeśli tylko naprawde zacznę spadac z wagi to będe trzymać się jak najbardziej!
Jeszcze tylko jakis zestaw ćwiczeń i będzie dobrze!!

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za odpowiedź!!

Ah myślę że za dużo węglowodanów w mojej diecie się znalazło. Wafle ryżowe,chleb razowy,ryż itp.. Dieta to rzeczywiście podstawa. Będę czekac na dietkę od Angeli!

Pozdrówka dla wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iri, jak nie wiesz, jak mi podziekowac, to kliknij na prawy naroznik pod wypowiedzią i dorzuc mi kilka sogaczy do skarbonki, a bedzie po sprawie...
No i podziekujesz mi, jak za za tydzien dostane info, ze zlecialo Ci pare kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nad treningiem jeszcze sie zastanowimy, ale najpierw dieta. Cos wymyslimy tu dla Ciebie z chlopakami, nie, chlopaki???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta z HYDROXYRIMEM!?

Następny temat

jakie witaminy i zarcie na obozie zeglarskim?

WHEY premium