SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSTE WŁOSY ! HELP DZIEWCZYNY !!! proszę o pomoc .

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2789

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Witam.

Na początku pozdrawiam Was wszystkich gorąco i liczę na Waszą pomoc, która jest mi BARDZO potrzeba

A więc do rzeczy. !
Prostuje włosy od kilku miesięcy ponieważ moje naturalne są brzydkie. A ściślej mówiąc puszą się, kręcą, I W OGÓLE NIE UKŁADAJĄ!.

Na początku prostowania włosy były ładne .. nawet nie używałam żadnych odżywek i to pewne był błąd. ..

Dopiero po pewnym czasie zauważyłam że zaczynają mi się niszczyć i wysuszać ..
Prostować przestać nie mogę..

Chodzi mi o to żebyście mi doradzili jak mam je odpowiednio odzywiać?

Prostownicę mam dobrą, z regulacją temperatury i z płytkami ceramicznymi .

Niedawno kupiłam sobie całą MASĘ ODŻYWEK I PROBLEM W TYM ŻE NIE WIEM JAK ICH UŻYWAĆ I PROSZĘ O POMOC !!!!!!!

O to one :

Do spłukiwania :
Dove - dla włosów które mają kontakt z wysoką temperaturą.
Gliss Kur- Natychmiastowa odbudowa włosów zniszczonych i suchych.

BEZ spłukiwania :
Loreal Paris - HotLiss- Krem wygładzający- Wygładza i chroni włosy.
I taki krem PO PROSTU PROSTE.

Do tego mam mgiełkę ze skrzypu polnego.

PROBLEM W TYM ŻE NIE WIEM JAK TEGO UŻYWAĆ.. CO ile.. wszystko na raz?.. osobno.. NIE WIEM


Proszę o POMOC!.

Jest to dla mnie naprawdę ważne..
Włosy najgorzej wyglądają pod słońce..
a teraz już prawie lato..wakacje.. ehh

Tylko proszę nie mówcie mi że mam przestać prostować, bo NIE MOGĘ!
bez prostownia wyglądają 100 RAZY GORZEJ !
a do tego są brzydkie i źle się w nich czuje!

JUŻ NIE MAM SIŁY DO NICH :(

Przecież włosy są ważne.. bo dodają urody.. PROSZĘ O POMOC!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
HELP !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Wiesz co przesada tez nie jest dobra.... nakupiłaś tyle, że w najlepszym wypadku zaczną Ci się przetłuszczać po godzinie od uzycia tych wszystkich kremów i odżywek.
Gliss Kur- Natychmiastowa odbudowa włosów zniszczonych i suchych- polecam tylko dobrze spłukuj, bo włosy będą " ciężkie" możesz sobie stosować na przemian z tym Dove.

Tych bez spłukiwania raczej używaj, bo kremy typu "poprostu proste" nic ci nie dadzą,( to tylko chwyt reklamowy, jak nie wyprostujesz to proste nie będą....), a jak zaczniesz stosować odżywki ze spłukiwaniem i bez podczas jednego mycia to efekt będzie dowrotny od zamierzonego... z tym, że odżywki ze spłukiwaniem są mocniejsze i intensywniej działają, bez spłukiwania sa mniej skoncentrowane.

a tą mgiełką mozesz sobie spryskać włosy po wyprostowaniu, napewno ładnie nabłyszczy fryzurkę.

P.S Coś Ci te dziewczyny nie pomogły za bardzo, więc wkroczyłem, ale jak widzę tematy pt. Dziewczyny prosze o pomoc to krew mnie zalewa i powinnaś sobie pisać "HELP!" jeszcze ze 100x, ale to tak na marginesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja tam nei wiem czy dodają urody. w każdym razie zadbane włosy to i prezencja lepsza
po pierwsze nie ma sensu obciążać włosy masą różnych dziwnych specyfików.
trzeba się zastanowić i wybrać te najodpowiedniejsze !
nie napisałaś co ile myjesz włosy. ale stawiam że co 2-3 dzień.
z całą pewnością jedna odżywka ze spłukiwanniem starczy,wg mnie genialne są z garniera czerwona co prawda do włosów farbowanych ale niesamowicie nawliża włosy ,nadaje im lekkość oraz blask. osobiście bardzo sobie chwalę także kosmetyki do pielęgnacji włosów z gliss kur'a. więc jak najbardziej odpowiednia będzie z tej właśnie firmy bez spłukiwania.
żeby dodatkowo ich nie obciążać mgiełką ze skrzypu zaopatrz się w tabletki ze skrzypem.
regularnie musisz chodzić do fryzjera zeby podcinać końcówki które jak bynie patrząc są najbardziej zniszczone podczas procesu prostowania
raz w tygodniu zafunduj swoim włosom domową maseczkę ... na które przepisy znajdziesz tu : http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Uroda/525594,1,Domowe-maseczki-na-wlosy.html
dodatkowo jest temat podiweszobny o włosach gdzie użytkownicy podawali swoje metody itd. na okiełznanie swoich włosów.
a na marginesie jaką masz prostownicę_


zgadzam się z poprzednikiem który mnie wyprzedził w interwencji hehe

Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2009-05-24 17:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Poprzednik się cieszy, że jesteśmy zgodni i pozdrawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Dziękuję Wam xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
A i jeszcze jedno..

co mogę nakładać przed prostowaniem RANO z tych odżywek które mam w domu ? ; >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Nie nakładaj nic, włosy zawsze prostujemy na "sucho", nakłdając cokolwoek zwilzysz je i jak przeciągniesz potem po nich prosostownicą to poprostu zaczniesz je palić....

dla lepszego efektu kup sobie jedwab w płynie ( najzwyklejszy do kupienia w każdej drogerii) i po wyprostowaniu rozprowadź w dłoniach partę kropel i wetrzyj we włosy, nabiorą miękkości i połysku, tylko pamiętaj, że stosując jedweab włosy szybciej się przetłuszczaja.
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
po co odswiezasz wszystkie stare tematy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Prawdopodobnie w kwestii reklamy , co ma zazwyczaj miejsce gdy nowy użytkownik rzuca linkami tym bardziej odświeżając stare tematy. Wypowiedz została usunięta a temat zamknięty.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

strzela ...

Następny temat

Kifoza, strzykanie

WHEY premium