SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PROBLEM ZE SPALENIEM TŁUSZCZU

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 993

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7429
Niemożliwe to co tu piszesz. Dieta jak dieta normalne jedzenie przeciętnego człowieka. Ale jakoś mi się nie chcę wierzyć, że przytyłeś skoro biegasz codziennie 30 min i do tego siłownia.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 5486 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48067
kolego dałem Ci dwa linki

dzięki nim po kilkunastu minutach powinieneś sam potrafić ułożyć dietę oraz trening.

Chcesz schudnąć to się weź przyłóż...

Ja za Ciebie roboty odwalać nie będę, mogę Cie tylko pokierować
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10608 Napisanych postów 43019 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
mam brać białko na spalanie?????? JAKIE SPALANIE CHŁOPIE !!!!! Białko się je żeby masy nabrać
Dużo biegaj,jeździj na rowerze ćwicz z umiarkowanym obciążeniem i dużo powtórzeń !!
Jedz mądrze a jak jesteś bardzo głodny to wypij dwie szklany wody i zjedz coś (mniej wciśniesz a będziesz pełny w środku na noc dwie szklany mleka lub jedna i spać (tylko po 19godz. już nic nie jedz )
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1625 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12063
jak juz do duzy ciezar i malo powt przy redukcji sie robi
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3257
Trening na rzeźbę...oczywiście że jest...a jak chcesz uwidaczniać mięśnie to poczytaj w necie o 6 VADER'a ;)

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

"Żyj godnie-to największa zemsta !"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy z naciskiem na klate

Następny temat

Pytanie o drążek

Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Jaka kasza jest najzdrowsza? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Phil Heath ryzykował życiem! Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Anna Nawrot - ocena sylwetki