SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PROBLEM...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 670

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7
Dzień dobry. Od pewnego czasu mam problem z odżywianiem się. Przypuszczam że mogę mieć bulimie ale nie jestem tego pewna. Zaczęło się od tego że chciałam szybko schudnąć w krótkim czasie. Najpierw jadłam w mniejszych ilościach i stosowałam raz na tydzień środki przeczyszczające. Jednak po jakimś czasie zaczęłam jeść tylko śniadania i obiad. Nie wiem jak ułożyć sobie posiłki i do nich ćwiczenia.
Mam 164 i ważę 55 kg. Moim celem jest 50 kg. 5 kg - niby to nie dużo ale nie potrafię zrzucić ich w inny sposób niż głodzenie się.
Nie chcę iść do psychologa czy dietetyka bo mieszkam w małym miasteczku, gdzie wieść o moich problemach szybko by się rozniosła.
Moje pytanie to: od jakiej diety mogę zacząć?
Proszę o jakąś pomoc-radę, jest to dla mnie istotne bo chcę dbać o siebie ale nie potrafię... Dziękuję z góry za jakiekolwiek odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 35079
Wrzuć foty i wypełnij ankietę z regulaminu to napewno ktoś Ci pomoże. Jak nie wiesz o co chodzi, przeglądnij kilka innych dzienników i zobacz jak każdy zaczyna.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 13783 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111957
Najlepszym jednak wyjściem jest wybranie się do psychologa. My tu nie pomagamy w tego typu problemach. Musisz poukładać sobie w głowie. Mimo, że nie dałaś wymaganych informacji osobie to widać, że nie tędy droga by schudnąć 5kg. Co to w ogóle za wyznacznik 5kg, znacznik wychudzenia? Nie lepiej po prostu zacząć jeść zdrowo, dużo, żyć aktywnie, widzieć, że ciało się zmienia na lepsze - co nie równa się ze spadkiem wagi, bo ona nie jest wyznacznikiem zdrowej i jędrnej sylwetki.

Wejdź do regulaminu, jak jesteś gotowa coś zmienić to znajdziesz tam bardzo dużo informacji dotyczących jedzenia i treningu. Sama musisz chcieć i się uczyć

Jak będziesz gotowa i miała podstawową wiedzę z artykułów, wklej tu ankietę, przykładowy jadłospis (z produktów Co jedzą ladies - artykuł) oraz zdjęcia sylwetki, wtedy możesz liczyć na pomoc

Jaka dieta? Zbilansowana, na pewno nie mniej niż 1800kcal z produktów zdrowych, nieprzetworzonych, z dobrego źródła białko tłuszcze i węglowodany.

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-09-18 16:24:28

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 139336
Wejdź do regulaminu, jak jesteś gotowa coś zmienić to znajdziesz tam bardzo dużo informacji dotyczących jedzenia i treningu
Otóż to

Przeczytaj cały regulamin i linki w nim zawarte: http://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html
Dowiesz się jak jeść, jak ćwiczyć, jest też link do zaburzeń odżywiania i do typów sylwetek, a w nim zestawienie zdjęć dziewczyn z tego forum o podobnej wadze i wzroście, a zupełnie innych figurach - pooglądaj i przemyśl czy te 5 kg może być jakimkolwiek wyznacznikiem celu, do jakiego chcesz dążyć
http://www.sfd.pl/-t666997.html#post1 

Jak przestudiujesz i jesteś zdecydowana zostać i prowadzić systematycznie dziennik, codziennie wrzucając wypiski z treningów i tego jak jesz, to rób pierwszy post z ankietą, zdjęciami i przykładowym menu i zaczynaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmobilizować się :)

Następny temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Kwas alfa-liponowy - jak działa? Kreatyna a przeziębienie - czy ma wpływ? Jak zejść nisko z poziomem tkanki tłuszczowej? Czy dieta jest potrzebna? Bo biceps to podstawa… Marta Banasik i Łukasz Sosiński na wczasach Jak robić pompki? Ile powinien trwać trening na siłowni?