SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Witam , mam 16 lat 187 cm wzrostu i waze 74 kg od ponad roku cwicze na silowni przerobilem 2x A6W I od 2 miesiecy cwicze ABS bez cwiczen na drazku za to ukladam sam sobie inne zamienniki badz dokladam wiecej powtorzen do serii : ).Moj problem jest taki miesinie brzucha mam bardzo dobrze wyrzezbione , lecz ukryte pod tkanka tluszczowa... nie jem slodyczy a jezeli juz mi sie to zdarza to w bardzo malych ilosciach wkoncu nie mozna odmawiac sobie wszystkiego ;p. nie pije napojow gazowanych ( tylko woda ) jem duzo nabialu (jaja,ser,jogurty itd.) i trenuje w systemie 2xdni cwiczen 1 dzien(1miesnie brzucha+nogi) , 2 dzien
(miesnie brzucha , klatka piersiowa + (triceps i biceps)- uzywam gumy do rozcigania ; ) nie chodze na silownie iz uwazam ze w moim wieku nie jest to zbyt zdrowe. Pracuje nad soba juz bardzo dlugo , lecz nadal nie jestem zadowolony z efektow . spalanie wagi dla mnie odpada i tak waze malo jak na taki wzrost :(. Choc efeky nie sa w 100% zadawalajce nie zalamuje sie i cwicze dalej . Czy moglibyscie mi pomoc skierowac mnie na dobra droge ? czuje sie juz lekko zmeczony tym ze nie moge osiagnac tego efektu (widocznych miesni brzucha) od wielu miesiecy.. czy to sprawa mlodego wieku? o co chodzi .. pomocy :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie ten dział na takie pytania.

A tak w skrócie-a6w i abs to nie treningi na budowę masy mięśni brzucha.Od tego jest zwykły trening na obc. z progresja i czasem na regenerację.

Widoczność zależy od właśnie masy tych mięśni i poziomu bf-i koniec,kropka.
Albo masz za małą masę albo za grubą fałdę tłuszczową-więc pracuj nad którymś z tych

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
A mozesz mi droadzic jakies dobre cwiczenia na mase miesni brzucha ? : ) najlepiej z obciazeniem tylko jak je dobierac? i jakie cwiczenia wykonywac ? juz chyba wiem co robie zle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zajrzyj do atlasu,ale:

wznosy nóg na poręczach/drązku z obc.
allachy
różnego rodzaju skłony boczne z obc.
spięcia z obc.

itp.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Wielkie dzieki ! mam nadzieje ze tym razem sie uda ! : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu.

Następny temat

Trening Stacyjny - MMA - Siła i Wytrzymałość

WHEY premium