SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRIMOBOLAN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
dlaczego o tym pisze?

bo jak wpiałem w wyszukiwarce słowo klucozwe to tak na rpawde guvno znalazłem.

Chciałbym aby ktoś ze znajacych sie na rzeczy opisał co nieco o PrimObolAnie.
przykąłdowe cykle, dla kogo, czmeu itd.

nawet w podiweoznym poście nie ma nic wsomniane o tym środku.

pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
nie 3ba Ci wiedziec jak go nie dostaniesz,wiec rozpiski zbedne chyba ?

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1629
j/w legit nie dostaniesz u nas

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
o BOoooże....

jednej linijki tekstu człowiek nie dopisze i już....
nie mówie że la mnie, ja mam swój metanabol... dla wszystkich, dla wiedzy, z ciekawości pytam.

pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na google wpisz tam jest duzo informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
btw. na necie widziałęm do kupienie Primobolan z Eurochemlabs. nie dam linku bo nie wiem czy można tutaj dawać linki, ale jednak Primo widziałem. jak ktoś nie wierzy to na priva zarzuce link.
noale tak jak pisałem ja tylko jestes ciekawy, a nie zainteresowany.

widze, że z tamatu bedzie raczej dupa a nie dobre źródło info

pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
nie mówie że la mnie, ja mam swój metanabol...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Anek to że coś się nazywa primką nie znaczy że w środku jest prima
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
no trudno

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
skopiowałem z innej strony:

Primobolan w ogóle nie konwertuje do estrogenów, dlatego nie wykazuje typowych dla nich skutków ubocznych. Nawet bardzo na nie podatni użytkownicy nie powinni się o nie martwić. Masa mięśniowa zdobywana na Primobolanie jest zawsze wysokiej jakości, bez zbędnej retencji wody. Rzadko ponadto występuje podwyższone ciśnienie krwi, związane m.in. właśnie z estrogenami i retencją. Umiarkowane dawki rzędu 100 - 200mg tygodniowo nie powinny zaburzać czynności osi podwzgórze – przysadka - jądra, w stopniu w jakim robią to iniekcyjne nandrolony czy testosterony. Większe dawki mogą jednak powodować takie zjawisko, dlatego odpowiednie zabiegi po zakończeniu kuracji będą niezbędne.

Primobolan jest generalnie środkiem bardzo łagodnym, nie powodującym wyraźnych skutków ubocznych. Mogą wystąpić pewne androgenne skutki uboczne, jednak tylko przy znacznie zwiększonych dawkach. Środek ten jest najpopularniejszym chyba sterydem wśród kobiet, oferującym zadowalające rezultaty bez zbędnych skutków ubocznych. Kobiety jednak powinny zdecydować się raczej na tabletki. Szybciej działający estr acetat umożliwia skuteczniejsze kontrolowanie stężenia środka we krwi, w razie problemów po odstawieniu stężenie szybko opada. Primoloban postrzegany jest jako najłagodniejszy steryd dostępny na rynku, świetny dla początkujących, starszych i wrażliwych użytkowników. Standardowa, efektywna dawka wynosi 100 - 200mg tygodniowo. W medycynie środek stosuje się nawet przez długi czas. Większość mężczyzn dobrze reaguje na dawki 200mg, jednak stosujący go przez dłuższy czas muszą przyjmować nieco więcej. Kulturyści często dochodzą do dawek sięgających 600 - 800mg tygodniowo, co jest dla nich dosyć korzystne. Tak wysokie dawki mogą już przyczynić się do wystąpienia skutków ubocznych, jednak z reguły są one dosyć łagodne.

Primobolanu praktycznie nigdy nie stosuje się samego. Większość kulturystów łączy go z innymi sterydami w celu nasilenia efektu anabolicznego. W okresach pracy nad definicją stosują stacki z niearomatyzującymi androgenami, takimi jak Halotestin lub Trenbolon. Sprzyja to uzyskaniu wysokiej jakościowo, bardzo "twardej", definicji. Inna opcja zakłada połączenie Primobolanu z Winstrolem, lub innym sterydem o silnych właściwościach anabolicznych. Połączenie takie powoduje także poprawę definicji oraz minimalne zwiększenie masy mięśniowej, przy relatywnie niskich skutkach ubocznych. Jeśli na celu mamy zwiększenie masy mięśniowej dołączamy Testosteron/Dianabol/Anadrol. W takim przypadku narażeni jesteśmy jednak na aromatyzację i wiążące się z nią skutki uboczne. Obecność jednak Primobolanu obniża wymaganą dawkę androgenu, minimalizując ten efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Za***isty jest cykl:

1-7 prima 100mg e2d
1-7 prop 100mg e2d

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkocholiczni koksiarze %-)

Następny temat

Testosterol a 17 lat...

WHEY premium