SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

POczatkujocy plan do oceny

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1737

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 155
Mam pytanie jak dobrze ulozyc plan cwiczen ogolnie mama taki plan
poniedzilek
klatka biceps
wtorek
triceps nogi
sroda
barki
czwartek
plecy
Staram sie wykonywac po 4 rozne cwiczenia na jedna partie miesni serie do 12 ruchow . Mozecie pomuc i ocenic ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 9129 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 130480
http://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój Trening Siłowy

Następny temat

Siłownia i bieganie- jak to połączyć?

ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Olej kokosowy a cholesterol Olej kokosowy a cholesterol Co zamiast ryżu na masę? Co zamiast ryżu na masę? Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? Schab czy kurczak? Schab czy kurczak? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać?