SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

POTRZEBUJE POMOCY :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 670

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15
Witam
Jestem tu nowa i prosze o pomoc.
Mam 20 lat, 158cm wzrostu i waże 47kg. Nie chce jakoś schudnąc bardzo (może do 45 kg), ale zdecydowanie bardziej mi zależy na tym, żeby zrobic cos z ciałem. Nie podobają mi sie moje "boczki" i brzuch. Zapisałam sie na siłownie, próbuje cos na niej robic, wyszukałam cwiczen, ale nie wiem ile powtórzeń robic, w jakiej kolejności wykonuwac cwiczenia. Bardzo zależałoby mi na planie trenningowym.
Druga sprawa jest to, ze nie wiem co powinnam jeśc, aby poprawic i przyspieszyc efekt. Może mi pomożecie?

Pozdrawiam i z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi :).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20191
Witamy!

1. Przeczytaj koncepcję i regulamin działu http://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html
2. Wypełnij ankietę
3. Pokaż nam co jesz - www.dzienniki.sfd.pl; www.dietetyk.sfd.pl login jak na forum
4. Rozpisz swój obecny trening
5. fotki sylwetki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15
Ok. Dziekuje, postaram sie dzis wrzucis wszystkie informacje ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS - ZOSTAŃ GWIAZDĄ TRECA

Następny temat

"ROZEJSCIE" SIE MIESNI BRZUCHA (CIAZA)

Leucyna redukuje tłuszcz i chroni mięśnie Leucyna redukuje tłuszcz i chroni mięśnie Zawodnik Muay Thai doznał poważnego obrażenia czaszki! Zawodnik Muay Thai doznał poważnego obrażenia czaszki! Najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg Edyty Tamilewskiej Najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg Edyty Tamilewskiej Sałatka słoikowa z komosą ryżową Sałatka słoikowa z komosą ryżową Kamil Koźlik - ocena sylwetki Kamil Koźlik - ocena sylwetki Fenkułu - także na świąteczne przejedzenie Fenkułu - także na świąteczne przejedzenie Linsay Christiansen - wyjątkowo ponętna trenerka jogi Linsay Christiansen - wyjątkowo ponętna trenerka jogi Paweł Głuchowski będzie tatą! Paweł Głuchowski będzie tatą!