SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

POTRZEBUJĘ MASY :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1743

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 175
Siema, mam 16lat, 185cm wzrostu, 68kg wagi i ćwiczę ok 1,5 roku z przerwami (teraz wracam do ćwiczenia). Chciałbym znacznie przybrać na masie. W tym momencie nasuwa się pytanie czy ktoś ułożyłby mi dietę? Ograniczony budżet. Jeśli chodzi o obiady to jestem zdany na mamę. (Do tego kupię chyba Mutant Mass). Dieta nie musi chyba być aż tak dokładna żebym musiał liczyć kalorie itd. chodzi o to, co i kiedy mam jeść? Z góry dziękuję :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4533 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34420
mutant to słabej jakości węglowodany,które niepotrzebnie używane mogą doprowadzić do zalania się tłuszczem
My tu jedynie poprawiamy diety-jeśli chcesz sobie ułożyć dietę-odsyłam do postów podwieszonych w tym dziale

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1275 Napisanych postów 24337 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 355110
j.w mutant masss to kiepskie rozwiązanie , możesz się tylko zalać nie potrzebnie , odpuść sobie , poczytaj http://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-02-03 20:41:25

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 175

Do tego będę jadł jeszcze warzywa, owoce itd. Może czasami namówię mamę na jakiś ryż, makaron. Kupię też oliwę z oliwek i będę stosował na śniadanie i kolację. Jedzenie do szkoły mogę nosić w pojemnikach nie ma problemu.

PS. Jestem w tym totalnym żółtodziobem więc proszę o zrozumienie, dziękuję :)
napisał(a)
Początkujący
tamte screeny chyba się nie dodały.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 345 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11677
jaja sobie robisz z ta dieta ?
napisał(a)
Początkujący
niestety nie... Dlatego prosiłem was o pomoc bo myślałem że coś mi wymyślicie...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 622 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7218
Gdyby kazdemu z osobna na tym forum pisano diete to zawod dietetyka nie mial by racji bytu.
CZYTAC, CZYTAC i jeszcze raz CZYTAC!

Jesli chcesz lepiej wygladac poswiecc kilka chwil i poczytaj tematy podwieszone. Ta wiedza na pewno ci nie zaszkodzi a wrecz pomoze.

CZYTAJ

"Głupi jest ten który myśli ze jest mądry"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 788
I taka mała uwaga do tej diety jedno średnie jajko waży około 60 gram a nie 100 gram. Zatem nie licz sobie że 5 jajek to 500 gram produktu... Tak jak wyżej Ci radzą czytaj podwieszone tematy, jeden posiłek przykładowy na rano mogę Ci napisać :

Posiłek nr. 1
Płatki owsiane górskie 100 gram
2-3 jaja kurze całe to będzie jakieś 120 - 180 gram (średniej wielkości jajko)
mleko 2 % 250 ml - możesz zjeść z płatkami (ja osobiście jem je z jogurtem naturalnym bo inaczej mi nie wchodzą)
I możesz dodać jakiś owoc.

Zmieniony przez - Sh4ft w dniu 2013-02-03 22:03:35
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 14 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4141
jak przeczytalem twoja diete to az mi sie buzia usmiechnela :). Co do diety to j/w - Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj !
napisał(a)
Początkujący
To moja pierwsza styczność z dietą także nie śmiejcie :) Spróbuję coś ułożyć i dodam tutaj, mam nadzieję ze mnie nakierujecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + ćwiczenia do oceny

Następny temat

Dieta redukcyjna do korekcji

Zioła na poprawę libido Interwały po treningu siłowym: co, jak i dlaczego? Powrót Papaja! Top 10 męskich sylwetek Jakie żelki po treningu? Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Magdalena Suwińska - ocena sylwetki Trening funkcjonalny