SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246160

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2569
Okej czyli tak na codzień gotując owsianke czy piekąc coś nie ma się co przejmować, dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak nie spalisz na węgiel to nic mu nie będzie.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 638
Jak jeść Płatki owsiane? Co można do nich dodać? Bo jedzenie ich na śniadanie zajmuje mi +- godzinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
z płatków można masę rzeczy zrobić najszybciej to wsypuje porcje białka rodzynki orzechy i zalewam jogurtem
możesz usmażyć omleta z płatkami i twarogiem na słodko
na słono-ostro płatki 3 jajka cebulka prazona szynka w kawałkach mieszasz wszystko i smażysz na teflonie ketchup na górę i wuala

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
siwylkw oprócz owsianych masz np jeszcze ryżowe czy jaglane, jakieś miksy mozesz z nich robć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1466
http://www.promoceny.pl/detail/intermarche-wedzone-kieszonki-z-lososia-ze-szpinakiem-koral-207515/
Powiedzcie mi coś więcej na temat tego łososia z lewiatana. Ile to kcal może mieć i jak z makro. Kupujecie to?

Glory Glory Man United!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1466
Monorola
Okej czyli tak na codzień gotując owsianke czy piekąc coś nie ma się co przejmować, dzięki :)

Ja słyszałem, że to zależne jest od jakości odżywki. Tak mi Pan w sklepie powiedział.

Glory Glory Man United!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
I pan ze sklepu pewnie wcisnął Ci najdroższe bo ma najwyższą jakość i nie ulegnie zniszczeniu.

Policz sobie jak normalnego łososia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1466
Nieeee, nie kupiłem od niego białka, ale taką bajere mi wciskał :D Pamiętam, że miałem wtedy K** WPC 80 i tak mi gościu powiedział na temat tego białka.

Glory Glory Man United!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
białko to białko, jedynie te droższe mogą mieć jakieś dodatki lepiej oczyszczone, więcej białka na 100g.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie

WHEY premium