SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246170

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Nie wiem, czy to dobry dział na tego typu pytanie, ale chciałabym kupić blender . Mam termomix i ten mi się bardzo w kuchni sprawdza, ale czasem potrzebuję zblendować mniejszą ilość składników, np. porcję sosu tylko dla siebie i tu niestety termomix jest za duży. Pomyślałam o blenderze, ale nie wiem na co zwrócić uwagę przy zakupie ?

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
moc minimum 600W ja mam od ponad 2 lat Zelmer 491

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Tak jest, najważniejsza moc ,teraz mam z metalowymi końcówkami o mocy 600 i jest cudny,mieli też orzechy, wcześniej za to miałam plastikowy boscha o mocy 450 i też nie narzekałam ,przetrwał 10 lat :) Podobno ludzie są bardzo zadowoleni także z tych lidl'owskich

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
mam pytanie odnośnie gotowania jajek w parowarze, czy jest możliwość zrobienia tam samych białek jaj ? z jakimiś warzywa w jakimś plastikowym naczyniu jak sądzicie ? Może jakieś inne patenty ?

i drugie pytanie ile ryż należy gotować w parowarze żeby był rozgotowany ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Robiłam sadzone na parze ,w takim małym pojemniczku dołączonym, szału nie ma, ale wychodzą rzecz jasna

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Malinowa
Tak jest, najważniejsza moc ,teraz mam z metalowymi końcówkami o mocy 600 i jest cudny,mieli też orzechy, wcześniej za to miałam plastikowy boscha o mocy 450 i też nie narzekałam ,przetrwał 10 lat :) Podobno ludzie są bardzo zadowoleni także z tych lidl'owskich


Blender z Lidla bardzo dobry za niedużą cenę. Zaskoczył mnie jakością wykonania no i ma 600 W.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2256
Jest jeszcze dostępny ? Jaka jest/była cena ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
co chwila są jakieś tygodnie, jednego majsterkowicza innego jakieś ubrania, co jakiś czas okresowo się trafia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
JamesEnlightened
Jest jeszcze dostępny ? Jaka jest/była cena ?


W Netto jakiś jest w ofercie, ale muszę obejrzeć co to takiego. Niecałe 70 PLN.

Wielkie dzięki wszystkim za porady !

Zmieniony przez - alhambra1970 w dniu 2015-02-17 20:40:17

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2256
Jakie mało orzechowe polecacie ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie

WHEY premium