SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC W TRENINGU POTRZEBNA ZMIANA :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Jak w temacie :)Trenuje już 3 lata i ostatnio wyczerpały się moje chęci do treningu zupełnie, pewnie powodem są spadki (szcegolnie wagowo,przez sesje i inne takie mało sie jadło) ale i monotonnosc treningu.
Praktycznie od 3 lat ćwiczę to samo,wiem ze to idiotyzm ale jak probowałem czegoś innego to mialem wrażenie ze to źle funkcjonuje.
MOj trening to split ,ale nigdy nie przywiązywałem wagi aby w konkretny dzień była dana partia mięśniowa,zwracałem głownie uwagę by były zachowane odpowiednie odstępy miedzy ćwiczeniami dla regeneracji.Ćwiczę z reguły 4 dni w tyg ale i 5 sie zdarza a czasem 3.MOj tydzień wyglada tak(dni sa przykladowe)

Poniedziałek Klatka
4 serie plaska (ławka lub hantle)
4 serie skos
4 serie brama
4 serie rozpietki

Wtorek plecy
4 -podciąganie
4-martwy
4- wioslo
4-przyciaganie drazka
4-sciaganie drazka

Czwartek Barki lub łapa
4 wyciskanie na suwnicy
4 wyciskanie hantli
4 hantle na boki
4 hantle przod
4 sciaganie linki (na tyl barkow)
4 kaputry

Piatek nogi
4-Przysiady
4-Wykroki
4-wyprosty
4-sciagnie do posladkow:) zapomnialem nazwy:)

NO i w sumie to tyle czasami mam dzień kiedy robię tylko łapę.Z reguły triceps łacze z klatka bica z barkami lub plecami.Te cwiczenia co napisałem robie aktualnie teraz bo moj trening jest przyznam chaotyczny ale czesto zmieniam ciezar i cwiczenia co trening zmienie np jedno czy dwa więc jeśli chodzi o same ćwiczenia to monotoni raczej nie ma.Ilość Powtórzeń oczywiście też zmieniałem .Głównie chodzi mi o sam trening czy ten split jest jedynym dobrym?:)wiem że pewnie było masa artykułów o tym ale może ktoś konkretnie mi by pomogł :):)

Bo jeśli robić splita to co zmienić?Po prostu czuję że muszę coś zmienić a boje się jakis dziwnych treningów np robienie 7 tych samych ćwiczeń na treningu i liczenie jakiś procentów :)
Trochę ta moja wypowiedź zagmatwana wiem:) Oczywiście chodzi mi o masę na sile już przestało mi tak bardzo zależeć:)

No ale może ktoś sypnie dobrą radą :)
mam 184 cm waze 85 a było juz wiecej trochę no ale trudno:)
Czekam na odpowiedzi pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan czysta masa mięsniowa

Następny temat

trening do delikatnej oceny

WHEY premium