SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY tania ale dobra dieta na masę!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Diety SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
witam założyłem temat lecz przekierowali mnie tutaj w sprawie dobrej diety. Załączam link do tamtego postu i tam są wymiary fotki itp. proszę o pomoc.
https://www.sfd.pl/ĆWICZE_5miesięcy_słabe_efekty_POMOCY!!-t676851.html#post4 

Jutro rano wstanę i już będę większy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Z tego tematu co podałeś to wynika że nie masz kompletnie pojęcia na temat odżywiania.
-Zmieniło się coś od tego czasu ?
Ja widzę że nie bo oczekujesz że ktoś za Ciebie odwali robotę. Poczytaj troszkę i ułóż coś z sensem a na pewno ktoś Ci pomoże !
Podaj o sobie jakieś informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
hym no jem więcej . gotuję sobie ryż do kefirów albo jogurtów po treningu jej dużo mięsa i serca ogólnie. łączę to z suplami i jakoś idzie tylko że mi chodzi o to że diety tu są niektóre drogie a dla mnie ucznia liceum to troche lipa bo ze starych nie chce haczyć dużo hajsu a wiadomo że kurczki itp to nie są tanie rzeczy ;]
dlatego myślałem że ktoś może ma jakąś tanią i dobrą dietę . o jakie dane Ci chodzi ??

Jutro rano wstanę i już będę większy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
Witam
Tania i dobra dieta ale dla twardzieli efekty są dobre wiem z własnego doświadczenia :)

ok A wiec zrób tak, jadasz 5 posiłków dziennie , w kazdym posiłku musisz mieć dużo węglowodanów jak i białka...
5 razy dziennie ryż lub makaron (tanie rzeczy :) ) na początek tobie proponuję żebyś jadł pół torebki w jednym posiłku do tego dodaj coś białka orzechy,piersi z kurczaka 100 gram (nie są drogie) czy ryba czy twaróg po tygodniu zwiększaj ilosc zawartosci posiłku czyli np 1 torebka + białko, warzywa też dodawaj nie wielkie ilości ale dodawaj... posiłki jedz co 2 h lub 3 , jak będziesz myślał że pękasz nie przejmuj się żołądek rozciągnie się .. to tyle co do diety na koniec powiem wpieprzaj na potęgę , ja przez 2 miesiące przytyłem 10 kg na tej diecie i siła dobrze mi szła.. jadłem 2 torebki ryżu i do tego białko polecam....
1

im większy tym wolniejszy, tajski boks potem siła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
A jeszcze zapomniałem, napisałeś że szkoła i nie da rady, nie wal ściemy można sobie w pudełku nosić posiłki, lub jak juz kanapki robisz to rób je z np. szynki z piersi kurczaka :) i zrób je sporo pamiętaj żebyś robił sobie je z chleba nie bułek chleb ma bardzo dużo wartości odżywczych bułka praktycznie w ogóle same drożdże
1

im większy tym wolniejszy, tajski boks potem siła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
j/w tematyka szkoły była już wiele razy poruszana !
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
dzięki panowie ja ogólnie właśnie staram się jeść ile wejdzie ;] ogólnie masa ruszyła jest już 57kg ;] hehe gotuję sobie torebkę ryżu po treningu każdym z serkiem czy coś i do przodu ;] po treningu i rano gainer leci mam nadzieję że będzie dobrze jeszcze raz dzięki za rady ;]

Jutro rano wstanę i już będę większy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 521
Pisząc "torebka ryżu" macie na myśli 100g?

No Pain-No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
no "torebka" ma 100g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Patelnia teflonowa czy Grill elektryczny

Następny temat

schudnac 5kg 3xbox+1xsiłka

WHEY premium