SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

POMOCY NADWAGA PROBLEM ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4683

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 805
Siema
Mam mała sprawę do was :p a mianowicie, chce zrzucić z wagi. Aktualnie ważę jakieś 95-96kg. Do wakacji chce zrzucić trochę tłuszczyku, tak do 88-90kg. Wiec pytam czy jest to możliwe ? Od tygodnia ćwiczę codziennie: robie brzuszki ( jakieś 150dziennie) pompeczki ( jakies 40 dziennie ) bicepsa, tricepsa i przed ramie. Nie mam dostępu do siłowni :/ w domu posiadam ciężarek 8kg i dwa po 1,5kg. W szafce mam 90kapsów termo Speera extrem i 60 kapsów thyrothermu. Od poniedziałku zaczynam biegać …. Chyba zacznę biegać typem HITT ( czy jakoś tak ) będę biegać wieczorem bo rano nie mam czasu bo do szkoły dojezdzam. Ograniczyłem swoje jedzenie. Jem skromne śniadanie, później jedna dwie kanapki w szkole a na koniec obiad o 15 i jest to mój ostatni posiłek. Piwko pije jedynie w weekendy tak po 2. Na razie nie mam kasy żeby kupić jeszcze jakiś spalacz :/. proszę jeszcze o kilka porad co i jak robic żeby zrzucic z wagi. ( a mam jeszcze drazek do podciągania się ). Nie uprawiam zadnego sportu z braku czasu itp. Więc pytam się was bardziej doświadczonych czy jest to możliwe ?
a i wyskoczyły mi roztepu na brzuchu i w okolicach bicepsa :( czy jest jakas masc zeby wyleczyc to i nie było widac ?

Waga: 95-96

Wzrost: nie wiem

Obwód klatki: nie wiem

Obwód ramienia: nie wiem

Obwód talii: nie wiem

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: nie wiem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: biegam od zcasu do czasu tak dla zrowie itp

Odżywianie: jem to co rodzice kupia ale ograniczam się jest napisane w tresci

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie mam

Stan zdrowia: zdowy jak ryba

Preferowane formy aktywności fizycznej: codziennie ile bedzie trzeba

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie brałem nic

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: planuje ale narazie kasy nie mam i zakupielm juz, tam jest napisane w trsci nazwy produktów

Stosowane wcześniej diety: nic :/

emeryta

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2268 Napisanych postów 48808 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 285585
poczytaj posty podwieszone,
spalacze odpuść.
nie masz dużo do zrzucenia(w planach),
a czasu dużo, więc nawet ze średnią(ale nie taką jak Twoja)dietą,
spokojnie da się do zrobić.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 805
dzieki !
niby czasu duzo no ale wiesz ... ja tak chce zrzucic do 90 ale jak zrzuce do 85 to tez dobrze bedzie :) mi chodzi zeby jak najwiecej zrzucic metoda domowa. Najbardzej mi zalezy na zmniejszeniu objetości uda ( bo bardzo przcieram spodnie ) i na zrzucenia z brzuszka i klaty ...
a jakaś maść na roztępy jest ? zeby znikły.
narazie nie zamierzam brac zadnych z tych spalaczy ale jak pobiegam tak z tydzien zeby złapać kondycje to zaczne to brać bo teraz wg mnie nie ma sensu, dopiero jak zaczne tak poważnie biegać to chyba lepszy bedzie efekt.
/pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

emeryta

napisał(a)
Początkujący
nie wiem gdzie sie edytuje to jeszcze raz napisze :/
a może ktoś poleci jakeś ćwiczenia w zakresie domowym ? zeby szybko spalic z brzuszka i udek ( szlak mnie trafia bo spodnie maja 2-3 miechy i trzeba wyrzucic no przecieraja sie miedzy nogami :/ )

emeryta

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10626 Napisanych postów 43757 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Poczytaj.
Każdy wysiłek będzie dobry.
www.kulturystyka.pl/atlas/ 
napisał(a)
Początkujący
okej dzieki skalar, biore sie za ta lekturke ;)
/pozdrawiam

emeryta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4237
emeryta też tak mam, a raczej miałem, bo kiedyś też często mi się spodnie przecierały, teraz już trochę mniej, ale nadal po kilku miesiącach zaczynają się przecierać

Poczytaj jeszcze to:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm 
napisał(a)
Początkujący
duda dzieki !
a powiedz jeszcze mi co zrobiłeś ze ci sie juz mniej przecieraja ? jak trenowałeś itp mniej wiecej co robiłeś ;p

emeryta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4237
Na pewno dieta, koniec ze słodyczami i innym badziewnym jedzeniem.
Wyrzuciłem też cukier z herbaty, piję gorzką, po tygodniu słodka już mi nie smakowała

Bieganie 3x w tygodniu, na siłowni trening na nogi, zwłaszcza uda.
W domu możesz sobie porobić trochę przysiadów, na początku robiłem, ale teraz już odpuściłem bo ćwiczę teraz brzuch.

Poczytaj rady żywieniowe:
http://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html

Kiedyś jadłem też za dużo tłuszczu, teraz jak np. robię jajecznicę to na mleku a nie na margarynie. Ogranicz co tylko możesz, przykładaj się do treningów, trenuj regularnie a będzie widać różnicę
napisał(a)
Początkujący
Dodam jeszcze że będzie widać różnicę nie tylko na nogach ale i cała sylwetka się poprawi.

Jednak moim zdaniem najlepiej na nogi wpływają biegi, w końcu mięśnie nóg są wtedy najbardziej zaangażowane w pracę.
napisał(a)
Początkujący
słodyczy nie jem wogole, chyba ze jestem gdzieś w gościach to tam ciasteczko raz na jakis czas sie przekosi :) herbate zadko kiedy pije, najcześciej to pije wody mineralne. Kurde teraz u mnie kijowa pogoda do biegania bo deszcz pada ale mam zamiar biegać 6 razy w tyg. a na siłke nie mam możliwości chodzenia :/. poczytam te rade na temat zywienia :p a co do jajecznicy to smakowała :D ?

emeryta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta EXTREME prosze o ocene

Następny temat

"Normalny" obiad + szklanka wody,a zupa

Intermittent Fasting - zasady i przykładowy jadłospis Intermittent Fasting - zasady i przykładowy jadłospis 120kg Kevin Levrone - przed ostatnim startem w karierze 120kg Kevin Levrone - przed ostatnim startem w karierze Dlaczego warto robić przysiady, jak poprawnie wykonać przysiad? Dlaczego warto robić przysiady, jak poprawnie wykonać przysiad? Dieta paleo - Zasady, jadłospis. Plan ewolucyjnego dziedzictwa Dieta paleo - Zasady, jadłospis. Plan ewolucyjnego dziedzictwa Czy jesz za dużo cukru? 6 niepokojących oznak Czy jesz za dużo cukru? 6 niepokojących oznak Migdałowe Ferrero Migdałowe Ferrero Czy dbasz o swoje nerki? Czy dbasz o swoje nerki? Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji