SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

POMOCY JESTEM TU NOWA!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 828

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34
Witam.
Potrzebuję pomocy w sprawie ustalenia diety i ćwiczeń, które będą dla mnie odpowiednie. Podchodziłam do diety już wielokrotnie owszem na diecie, która polegała na obniżeniu kcal udało mi się sporo schudnąć, bo aż -10kg, ale gdy odpuściłam waga wróciła i to z nadmiarem bo, aż +12kg. Tak naprawdę to nie mam zielonego pojęcia o odchudzaniu bardzo zależy mi na spadku wagi i wyrzeźbieniu brzucha, który obcieka tłuszczem i boczki wylewają mi się ze spodni Mam dość głodówek i przeczyszczania się teraz zależy mi na ładnej sylwetce bez wyniszczania organizmu. A teraz trochę o mnie:

Waga:65kg
Wzrost:170cm

PS mam możliwość korzystania z twistera i stepera oraz hantli 2kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105215
http://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html 

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34
A więc uzupełnię
napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105215
Punkt 5.A też jest bardzo ważny

napisał(a)
Początkujący
a więc zaraz zabieram się za czytaniem temtów chociaż chciałam tego bardzo uniknąć i dostać odpowiedź, która będzie poszczególnie skierowana do mnie
napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
To masz odpowiedź w punkcie 5.D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - utrata cm

Następny temat

Tivat - redukcja

Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Chili con carne Chili con carne Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Ranking IFBB 2018 - Wellness Fitness Ranking IFBB 2018 - Wellness Fitness Czy warto trenować podczas upałów? Czy warto trenować podczas upałów? Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety