SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMÓŻCIE!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
Dolegliwosc, ktora mi dolega, trwa juz od pazdziernika.Sam jestem juz u kresu wytrzymalosci psychicznej, dlatego licze na wasza pomoc!
Zaczne jednak od poczatku, gdyz jestem leczony juz od dluzszego czasu.W sierpniu zachorowalem na angine,ktora leczylem 3 antybiotykami.
Wkrotce potem zaczalem miec powazne dolegliwosci zoladkowe.
Odbijalo mi sie bardzo czesto, mialem czeste biegunki, ktore miewalem
z samego rana, budzac sie o ok.4 nad ranem.
Znaczne oslabienie spowodowalo, ze postanowilem pojsc na oddzial zakazny do szpitala.
W trakcie badan, stwierdzono ze mam zle tolerancje na cukier.
Po prostu zrobiono mi "krzywa cukrowa" i zle wyszla 2 razy.
Wkrotce potem przyszedl diabetyk i stwierdzil ze mam cukrzyce.
To mnie zalamalo psychicznie. Oslabienie nie mijalo.
Zrobiono mi gastroskopie i wyszlo ze mam liczne nadzerki w zoladku i zapalenie blony sluzowej zoladka.
Wkrotce potem przyszedl kolejny lekarz i spytal mnie czy mialem "ryzykowne zachowania", gdyz podejrzewa ze mam AIDS (po ciezkiej anginie mialem rowniez drozdzyce jamy ustnej ).
To rowniez mnie przestraszylo. Zgodzilem sie na test, ktory na szczescie wyszedl ujemny.
Od tego czasu przestalem sypiac, mialem problemy z ogladaniem telewizji i czytaniem czegokolwiek.
Zaczalem miec leki.
Stwierdzono ze mam depresje.
Poszedlem do psychiatry i przepisal mi lek depresyjny,ktory nic nie dzialal(Remeron)
Wkurzony, wymeczony i wystraszony poszedlem do kliniki leczenia depresji.
Tam zaczeto mnie leczyc innym lekiem przeciwdepresyjnym , trojpierscienuiowym (ANAFRANILEM).
Mialem bardzo niemile dolegliwosci, zle widzialem ( co mam do tej pory )jakby przez mgle, mialem lekki oczoplas,
bardzo silne zawroty glowy,drzenie miesni i bole nog.Jednak badanie cukru wyszlo OK i od tej pory poziom cukru unormowal sie;)
Moj stan psychiczny nie ulegal poprawie. Ordyantor zaproponowal mi wiec leczenie elektrowstrzasami.
Zgodzilem sie. Mialem 12 zabiegow. Wypisano mnie w dobrej kondycji psychicznej,ale nie fizycznej:(
Stan psychiczny ulegl poprawie, w koncu "kontaktuje" i spie bez lękow. Biore jednak nadal leki przeciwdepresyjne (anafranil).
Jednak martwi mnie nadal jedna sprawa.
Mam ciagle silne bole konczyn , najbardziej dolega mi to w nocy, uniemozliwiajac normalny sen.
Wiem ze nie sa to bole reumatyczne, bo zrobilem badanie pelne krwi z opadem i wyniki sa OK. Opad mam 2mm po godzinie.
Dodatkowo probowalem roznych masci i nic:( O silowni juz calkiem zapomnialem i sobie odpuscilem, dopoki nie wyjasnie tej sprawy.

Boje sie strasznej choroby, gdyz wiem ze mam podobne objawy (oczoplas, niewyrazne widzenie i bole nog).
Ta choroba to stwardnienie rozsiane. Zauwazylem jednak ze nie mecze sie jednak tak bardzo chodzeniem.Bol nog jest staly i najbardziej dokucza w nocy.
Czy mam podstawy by sie bac tej choroby w ogole? Co mi dolega?
Dodam jeszcze,ze przed zabiegami Elektrowstrzasowymi mialem badanie EEG mozgu i wyszlo OK.

Prosze Was bardzo o pomoc, bo nie moge zniesc zycia w takim leku.
Co mi dolega? Co zrobic zeby nie bolaly mnie w nocy nogi?

Czekam na odpowiedzi ...


Rolka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Opisales tutaj wiele watkow, ktore nie koniecznie laczyl bym ze soba.
Reakcja organizmu na antybiotyki jest rozna (zreszta kazdy organizm reaguje specyficznie na farmaceutyki ). Na jednych dany lek dziala tak, ze -stosowany oczywiscie wg zalecen lekarza lub ulotki - nie powoduje skutkow ubocznych, a na innych moze tak dzialac, ze skutki uboczne sa az za bardzo nasilone, co moze tylko wskazywac na zla tolerancje danej substancji czynnej zawartej w danym leku.

Napisales, ze zaczales miec lęki, gdyz obawiales sie o swoje zdrowie. Dziwi mnie, ze lekarz tak szybko stwierdzil u Ciebie depresje i malo trego - zapisal taki ciezki przeciwdepresant, jakim jest anafranil.
Warto tutaj odroznic stany depresyjne od depresji i dodam jeszcze, ze stosowanie lekow psychotropowych u ludzi zdrowych (mozliwe, ze wcale nie cierpisz na depresje, tylko masz chwilowe stany depresyjne oraz przemijajacy lęk ) moze wywolac odwrotny skutek !!! Nie staram sie tu podwazac opinii lekarza, gdyz to on zdiagnozowal, tym bardziej, ze - jak piszesz - leczyles sie w specjalistycznej klinice.
Zle widzenie, zawroty, drzenie miesni i inne moga byc poprostu dzialaniami niepozadanymi stosowaniu lekow antydepresyjnych. Krotko: albo zle dobrany lek, albo nie cierpisz na depresje.

Zastanawiaja mnie tylko te ciagle silne bole konczyn i nie wiem co mogloby byc tego przyczyna. Moze miec to zwiazek z np. przeciazeniem kregoslupa, niedokrwistoscia, miazdzyca - co chyba w tak mlodym wieku raczej mozna wykluczyc.

Na koniec dodam, ze najczestszym objawem stwardnienia rozsianego sa niedowlady i zaburzenia czucia ( np. w konczynach ). To u Ciebie nie wystepuje - przynajmniej o tym nic nie wspominasz, wiec najprawdopodobniej przyczyna tych ciaglych boli konczyn tkwi gdzie indziej.

Trzymaj sie !



Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
Dzieki Mariux!

Masz racje, mozliwe bardzo ze nie mialem depresji lecz tylko stany depresyjne, jak rowniez zaburzenia hipochondryczne.
Poza tym dziwnym jest fakt ze bralem az 12 elektrowstrzasow, a po 2 z nich mialem b. nieciekawe doswiadczenia wlacznie z zaburzeniami osobowosci (np.nie pamietalem co robie i dlaczego chodze z taka dziewczyna patrzac na zdjecie) :((
Ostatnio bylem u psychiatry we W-wiu i zmienil mi Anafranil na Fluoxetine ale tylko dawke minimalna 20 mg i jakis lek przeciwpsychotyczny na noc .
Pozdrawiam...

Rolka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
Moze jeszcze sie ktos wypowie.

BTW Nadal strasznie sie poce i bola mnie nogi :((

greetz...



Rolka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
wypowiadam się.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Stary - ja powoli wychodze z gronkowaca i takze mialem spore depresje.
Najwazniejsze to szukac bez przerwy jakiegos dobrego lekarza. Ja znalazlem dobrego laryngologa i dobrego interniste. Teraz szukam dalej.

Nie poddawaj sie! za 10 lat na te nasze choroby ludze beda reagowali usmieszkiem podajac Ci zielona pigulke dostepna w aptece bez recepty.

:)

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
http://www.e-stacja.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
Dzieki Maciek .
Jakos sie trzymam i mimo dolegliwosci, zyje 80% swojej dawnej energii. Ale jakos sie nie poddaje!
Sog dla Ciebie, bo mnie pocieszyles ;)

greetz...

Rolka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ginekomastia

Następny temat

czeste pocenie

WHEY premium