SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 285619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41369
50mg dobrej mety to dobra dawka? za pisanie takich idiotyzmow powinien byc od razu ban.
30mg dobrej mety dla nawet duzego chlopa to swiat i ludzie.
a tu jakis piz.deusz wpie.rdala 50mg i jeszcze pisze, ze kosa. no ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
dokładnie
30mg jelfy wywalało z butów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
keystone69
hgh + deca w co najlepiej uderzyć na regenerację po wypadku przed rozpoczeciem cyklu ??


wiadomo najlepiej apteka, bez dwoch zdan

lepiej napisz do czego masz dostep co toc sie wymysli bo szeroka gama hgh i dd na rynku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75119
Ostrożniej dobieraj słowa bo piz..deuszem to ty może łosi.u jesteś. Napisałem opinię przy 50mg (bo tyle akurat jedna osob leci) a nie 30, 20 czy 100. A to, że 30mg mety klepie nie jednego to ja sobie doskonale zdaje sprawe. I gdzie ja to pod niebiosa wychwalam? Napisałem tylko, że działa.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41369
napisales, ze dziala tak jak powinna. przy czym oczerniles 80% ludzi sie tu wypowiadajacych.
a moim zdaniem to ty wprowadasz innych w blad piszac tu takie brednie.
50mg dobrej mety to dawka kosmiczna.
cofajac sie tu chociazby kilka lat wstecz.. wtedy polecane bylo 15-20mg mety i kazdy byl zadowolony.
a teraz? niedlugo beda pisali, ze 100mg mety ed i dziala jak nalezy, ja pie.rdole

Zmieniony przez - highpriest w dniu 2014-02-16 23:26:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
fakt jest taki że piszesz ze 80% tu ludzi pisze że działa, a wiedzą ze słyszenia. Z drugiej strony piszesz że też słyszałeś ze działa ale od brata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
highpriest niestety na chwile obecną 50mg metki to standard. Też pamiętam jak brałem max 4 tabl jelfy czyli 20 mg, ajak słyszałem ze ktoś bierze 6 tabl to myślałem że wariat. Są tutaj ludzie co biorą dużo więcej niż 50mg. Ich sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75119
nie miałem zamiaru nikogo oczerniać. Ale bardzo duzo osób pisze opinie zasłyszane które w znacznej części nijak się mają do rzeczywistości. Ktoś pytał o ten środek to dałem pogląd na sprawę jaka jest mi znana. Nie wychwalam i nie pimpuje tego ani innych środków bo mam to głeboko w du.ie. Tyle ode mnie.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41369
spoko, moze tez sie za ostro wypowiedzialem
nie chodzilo mi tez konkretnie o te mete, tylko o to, ze dawki, ktore kiedys budzily niemal strach w oczach, teraz sa traktowane jak chleb powszedni.. a przeciez tolerancja organizmow sie nie wyrobila raczej.
takze po prostu meta jest pozanizana.
dokladnie to piszac, myslalem o polskiej mecie. gdzie by ktos kiedys pomyslal jesc 10 tab dziennie

Zmieniony przez - highpriest w dniu 2014-02-16 23:43:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
co do tematu to dziwne myslenie.. wiekszosc tu pisze ze nie dziala jak ktos bierze 30-40 ludzie po prostu jak widza ze po tskiej dawce meta nie dziala a powinna to ja odstawiaja i nie dzilaa tzn jest kiepska. 30mg-40 powinno robic robote. to teraz co jak tesc nie dziala to walic go 2 razy tyle zeby dzaialal? i bedzie Ok jesli klepnie he

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 Cykl pomóżcie!

Następny temat

[spam] nie dla dam !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium