SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 285661

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
dokladnie tak jak mowisz Marcelq. lepiej sie wbic w cos co juz komus sie obilo o uszy niz z czyms nowym :)

wg mnie kazdy sam powinien znac swoj org co do dawek jak jzu sie bierze ze doping :)

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2316
listek20
A jak z IP ? Mam na próbę cypio 200mg/1ml , z wygladu straszne scierwo ale cena fajna i ziomek mówił ze bedzie ok. Z góry mnie też poinformował zeby trena nie brac bo teść tam siedzi Ze swojej strony moge polecić Malaya, ripedd działał dobrze , tren tam siedział na pewno, wino też kosa.

miałem propa z ip 3 flakony. wyrzuciłem do kosza. nie polecam tej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
cypio IP flakon 10ml stężenie 200mg/ml , enan ma 300mg/ml .

Cena dobra bo jak za taniego propa zrobie badania po 3 strzałach i zobaczymy na czym stoje

enana maja 300mg/ml i testa 450mg/ml

Wygląd tego to rasowa piwnica

Zmieniony przez - listek20 w dniu 2014-01-25 19:53:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6337
nie polecam IP miałem niedawno enan , cypa i mix 450 i wszystko okazało się wyj**...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
ktos niedawno w dziale doping-zdjecia wstawił badania po ip z propka po dwóch strzałach miał 1100 norma do 800 wiec ciekawe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Jak ludzie maja dealer'ow co laduja ich w maliny to co sie dziwic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
joker503
ktos niedawno w dziale doping-zdjecia wstawił badania po ip z propka po dwóch strzałach miał 1100 norma do 800 wiec ciekawe...



Ciekawe ile mial testo przed badaniami, wowczas byloby to porownanie i mozna by cos wiecej stwierdzic. Tak sam wynik bez wczesniejszego pomiaru przed cos tam mowi, ale niedokladnie. Mysle, ze prop moze byc dobry tylko tak jak pisalem podejrzewam(chociaz moze nieslusznie), ze stezenie bedzie ponizej deklarowanego.

Kilka osob uderzalo tego mixa po 450mg i kazdy mowil, ze cos tam dzialal, ale na pewno nie bylo tam 450mg.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5228
jak się ma grow pharma stosował ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
IP podobnie jak LK potrafi bardzo zaskoczyć w 2 strony ze wszystkim co oferuje. Taka sytuacja

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2316
mnie zaskoczyło, ale w jedna strone.. uważam że nie ma sensu tracic czasu na srodki z ip, równie dobrze mozna zakupic kujawski w litrowych "fiolkach". jest pare pewniejszych labów, po co sie bawic w wynalazki. przeszedłem z tego ip na alphe to dopiero poczułem moc, tamto tylko lekko smyrało
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 Cykl pomóżcie!

Następny temat

[spam] nie dla dam !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium