SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 5

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274134

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Marcino24
jaki obecnie clenik daje rade? obecnie mam dostęp do balkan i fox


Balkan brany ostatnio osobiście i kosa. Foxa jadł kumpel i widziałem, że działał (miałem parę tabs na spróbę i spokojnie mogę stwierdzić, że działa jak clen)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2221 Napisanych postów 12652 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170753
Potwierdzam, clen balkana robi robote
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
NPP venom co o tym myślicie ?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Turinabol z foxa bardzo dobry ...polecam :D a co do clena to polecam lyka labs -najlepszy jaki jst na rynku a przynajmniej najmocniejsza kosa jaka ja mialem z roznych clenow...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc
czy mozna dostac teraz dobra omke apteczna ?
bo mam zamiar suste PMP wymienic na omke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
mozna ale bardzo ciezko o dostep. akurat mi sie udalo i sobie wbijam.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
WodazLidla lepiej zostaw sobie ta suste

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
strike5
WodazLidla lepiej zostaw sobie ta suste




Co do clena to polecam DB pharma ta w nowej szacie , wiele osob ode mnie z gym bralo i ladnie ich robilo .

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1576
Panowie mam taki motyw że clena biorę z neta bo niestety akurat tego u mnie nie mogę znaleźć. Nie wiem czy można wklejać linki, dlatego powiem że ze strony z ogłoszeniami, tam jest tego od chu... i jeszcze trochę. Do wyboru mam balcan 100x0,04mg i alchemia pharma 100x0,08mg. Ze względu na to że to z neta jest ryzyko podróby, wiecie czy te firmy często są podrabiane ? Ewentualnie jak odróżnić czy to podróba czy oryginał, bo zawsze można otworzyć przy listonoszu i jak nie spełnia oczekiwań odesłać. Dam sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
tak i jeszcze poczęstować listonosza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

M OZNA JEDEN CYKL ZROBIC DIANABOLEM DANABOLEM I METHANABOLEM TO TO SAMO ? BEZROZNICY?

Następny temat

Meta Malay Tiger

WHEY premium