SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 5

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118457

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1438 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41608
Jest do dostania masteron enan w pl ???

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 527 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5510
Jest, venom ma. Mimo wszystko szukam z innej firmy ale nie moge sie doszukać
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4801 Napisanych postów 57293 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402480
Axio, Mastaplex Blend 150mg DE + 50mg DP.

doping & zdrowie

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 26174 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 293385
ma też chyba genesis, Dragon Pharma i może jeszcze jakieś tam firmy znane bardziej za granicami kraju
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10260
jak z działaniem susty GENESIS ? kartonik,hologram kapsel czerwony z logiem genesis,ulotka w środku. wczesniej brałem finaxa,alphe,zafe,pmp i wszystko od tego samego dilla i było okej.
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1045 Napisanych postów 5597 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 62454
PureGame
Jaki enan pewniak na tą chwilę ?

bionische biala, dose generics, atomic lab

Zmieniony przez - PureGame w dniu 2013-08-05 10:26:26

Raczej wszystkie powinny byc ok.

Ja bije aktualnie bioniche jasne i jestem zadowolony.
napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 879 Napisanych postów 32176 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 235851
piotrek123454
jak z działaniem susty GENESIS ? kartonik,hologram kapsel czerwony z logiem genesis,ulotka w środku. wczesniej brałem finaxa,alphe,zafe,pmp i wszystko od tego samego dilla i było okej.

Tutaj w tym przypadku nawet dobry dil nie da gwarancji.

Genesis jest tyle wersji ilu smarkaczy na tym forum wiec typowa loteria co dziala, co niedziala, a co jest zupelnie przecietne.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6805
Co byście radzili enan z alchemii lub galeniki czy cypio king labs. gosc mowi ze, wszystko dobrze dziala, ale slyszalem ze tej galeniki to duzo wałków idzie, nie chce sie przejechac wiec poleccie co najpewniejsze lub jakis inny dobry enan/cypio. alpha pharme niestety musze odpuscic ze wzgledow finansowych
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 13054 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 99952
Cypka Biosire biłem i było ok. Z testów mogę też śmiało polecić PMP, Balkan (to oczywiste dlaczego). Cypka Phoenixa też biłem, ale nie wiem czy jeszcze ogarniesz.
napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 879 Napisanych postów 32176 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 235851
Ostatnio rozmawialem z kims kto sie bardzo lubowal w firmie king labs.Mowil ze od pewnego czasu totalny shit.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

M OZNA JEDEN CYKL ZROBIC DIANABOLEM DANABOLEM I METHANABOLEM TO TO SAMO ? BEZROZNICY?

Następny temat

Meta Malay Tiger

Rozciąganie po treningu - czy jest konieczne? Rozciąganie po treningu - czy jest konieczne? Najlepsze ćwiczenia w seriach łączonych na tricepsy Najlepsze ćwiczenia w seriach łączonych na tricepsy Pamela powiedziała TAK! Pamela powiedziała TAK! Alicja Pyszka-Bazan na ostatniej prostej Alicja Pyszka-Bazan na ostatniej prostej 14 najlepszych produktów spożywczych dla mężczyzn 14 najlepszych produktów spożywczych dla mężczyzn Jaglane Rafaello w wersji fit Jaglane Rafaello w wersji fit Maszyny treningowe, z których warto korzystać Maszyny treningowe, z których warto korzystać Kaja Rybicka - ocena sylwetki Kaja Rybicka - ocena sylwetki