Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 15713 razy
  • Autor

POLICJA KRYMINALNA

• ml0dyyy
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 4 lata
    • LPA: 61

Wysłano 29 stycznia 2010 23:51

zgłoś naruszenie

Witam
    Powiedzcie wy mi jak to jest po kolei dokładnie, by się dostać do policji kryminalnej. Idę do liceum policyjnego i jak to jest dalej, gdzie trzeba iść ;) na studia o jakim kierunku trzeba pójść, jakie trzeba przed czy po jeszcze szkoły czy kursy skończyć ;D i czy pomogło by mi w tym to ze do zakończenia tych szkół wszystkich bym miał czarny pas karate Wiem ze dużo tych tematów, ale żaden mi konkretnie tego nie wyjaśnił. Prosiłbym o mądre wypowiedzi
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 30 stycznia 2010 01:45

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • słaby 56
    • Na forum: 7 lat
    • Trenuje: leżenie synchroniczne
    • LPA: 79498
    • Status:Ekspert

Wysłano 30 stycznia 2010 01:45

zgłoś naruszenie
    Nie ma liceów policyjnych,a jak ktoś pisze,że są to kłamie,bo są to zwykłe licea profilowane,a g.ów.no ukończenie takiego liceum daje,także możesz iść do byle jakiej szkoły,aby ją ukończyć i mieć średnie wykształcenie.Nieważne jakie studia skończysz,choć przy rekrutacji dostaniesz dodatkowe punkty za ukończone prawo,administrację,informatykę,obecnie około 70 % kandydatów ma wykształcenie wyższe,także żadnych forów z tego tytułu też nie będziesz mieć.Żeby dostać się w ogóle do Policji,trzeba przejść dość trudny proces rekrutacji.Po półrocznym szkoleniu podstawowym jeśli uda się zakończyć pozytywnie rekrutację,idzesz szlifować krawęzniki w prewencji(no chyba ze masz tatę ,lub wujka wysoko postawionego w Policji,to mozesz iść do innych komórek w Policji),a po trzech latach nienagannej służby możesz się starać o przeniensienie do innych sekcji,co nie oznacza,ze automatycznie przełozeni na to pozwolą.Prawda,że łatwo dostać się do kryminalnych?

Im więcej kursów,szkoleń tym lepiej.Preferowane są uprawiane sporty i sztuki walki,sporty samochodowe,kursy wspinaczki,strzeleckie.

Czarny pas,czyli stopień mistrzowski w Karate może się przydać.Jaki masz obecnie stopień?Które kyu?
    Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
  • ml0dyyy

Wysłano 30 stycznia 2010 11:31

zgłoś naruszenie
    niebieski pas 5 kyu, i jestem w 3 gimnazjum aktualnie. Na kolejny pas zdajemy mniej wiecej co 7 miesiecy, takze mysle ze do ukonczenia tego liceum profilowanego oczywiscie, sory ze nie sprecyzowalem wczesniej bede mial ten 3 brazowy, no a jak nawet nie to nie problem, bo zdobyc czarny moge pozniej, a czau mam troche. ;)

Zmieniony przez - ml0dyyy w dniu 2010-01-30 11:38:37

Zmieniony przez - ml0dyyy w dniu 2010-01-30 11:42:48
  • QUEBLO
    • Nagany:brak
    • Na forum: 8 lat
    • Trenuje: generalnie od podstawówki cały czas jakieś sporty,po prostu nie lubie braku ruchu
    • LPA: 131279

Wysłano 30 stycznia 2010 12:42

zgłoś naruszenie
    z ciekawosci,co to za odmiana karate?

samo karate policji Ci nie załatwi oczywiscie punkty dodatkowe za trenowane SW(i to na wysokim poziomie) dostaniesz,ale to i tak tylko kropla w morzu punktów jakie się dostaje podczas całego procesu rekrutacyjnego

jeszcze odnośnie studiów,choć to na razie odległa przyszłosć. Próbuj dostać się do WSPol w Szczytnie,a jak tam nie wyjdzie to dopiero na inne studia(radziłbym też jednak kierunek taki gdzie jeszcze mozesz jakieś dodatkowe punkciki dostać,czyli te które wymienił Słaby56)
    "Chwila która trwa,może być najlepszą z Twoich chwil"

www.pajacyk.pl
    www.kundelpolski.pl
  • ml0dyyy

Wysłano 30 stycznia 2010 14:33

zgłoś naruszenie
    Karate tradycyjne służące głównie do samoobrony ;p
    Czyli to jest tak ze kończę sobie to liceum i idę na studia, potem 3 lata przerobie w tej mundurowej zwykłej, w między czasie robię jakieś kursy i potem mogę złożyć podanie do kryminalnej tak?? ;)
  • słaby 56

Wysłano 30 stycznia 2010 15:34

zgłoś naruszenie
    Będąc po szkółce-kursie podstawowym powinieneś szukać znajomości w sekcji,która Cię interesuje.Kolega zna kolegę,itd. umawiacie się na piwko w wolnym czasie i masz nowego kumpla.Zawsze ktoś potem może się za Tobą wstawić u kierownika sekcji i potwierdzić,jeśli byłbyś "ogarniety" i do tej roboty byś się nadawał,albo powiedziałby coś przeciwnegoTak jak pisałem wczesniej,najpierw musisz mieć miejsce zaklepane w kryminalnej,czyli kierownik sekcji i naczelnik wydziału szukają kogoś i jest wolny wakat,druga sprawa to napisanie raportu o przeniesienie do swojego przełożonego,który ma dwa wyjścia:jeśli uważa,że dobrze pracujesz u niego,to robi tak,żebyś się nie przeniósł,bo straci dobrego gościa do roboty,jeśli uważa Cię za lebiegę,lesera i nieogarnietego,to podpisuje się szybko pod raportem i oddycha z ulgą,że się lebiegi pozbyłI niech się martwią teraz w kryminalnej kogo przyjęli(tylko nie bierz tego do siebie).
    Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
  • QUEBLO
    • Trenuje: generalnie od podstawówki cały czas jakieś sporty,po prostu nie lubie braku ruchu

Wysłano 30 stycznia 2010 18:25

zgłoś naruszenie
    ml0dyyy
    tsunami?

www.pajacyk.pl
    www.kundelpolski.pl
  • ml0dyyy

Wysłano 30 stycznia 2010 19:54

zgłoś naruszenie
    Szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem o takim czymś jak karate tsunami ;) mój sensei mówi, że nasze karate jest zaczerpnięte z shotokan, ale to nie to samo, ponieważ bez obrazy dla innych stylów oczywiście niektórzy odbiegają od tego czym nazywa się karate i mają go tylko w nazwie ;]
    Powiedźcie mi jeszcze jak mogę to zrobić, by dać wam te SOGi, bo mi pisze, że jestem niepełnoprawnym użytkownikiem i nie mogę ;>
  • słaby 56

Wysłano 30 stycznia 2010 20:52

zgłoś naruszenie
    Daj se luzu z sogami

Czy tradycyjne karate to jest od pana Kwiecińskiego?
    Byłem kiedyś na stażu z K.Negebauerem.Niezły wymiatacz z niego
  • ml0dyyy

Wysłano 30 stycznia 2010 22:25

zgłoś naruszenie
    Kwieciński ma największy dan w Polsce jak się nie mylę ;)
  • QUEBLO

Wysłano 31 stycznia 2010 03:39

zgłoś naruszenie
    a o Muracie słyszał ?

sorry za off top,musiałem

www.pajacyk.pl
    www.kundelpolski.pl