SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244903

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Czy to możliwe, że po puszcze tego Energy Drinka Light (250 ml), nie mogę teraz zasnąć? Dziennie o tej porze śpię, nawet jak wypije 3 kawy w ciągu dnia, a dziś nie potrafię zasnąć. Dodam, że przed snem (jakoś przed 21) wszamałem 150 g twarogu, i teraz głodny, to sobie kefir szamie, może być na sen?

I jeszcze jedno pytanie. Kupiłem dziś warzywa na patelnię Hortexa z przyprawą orientalną w saszetce. Dobre to? Jak wygląda skład takiej przyprawy, bo na opakowaniu nie mogę znaleźć. Dzięki za wyrozumiałość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
oczywiście że tak walnij kedir a ja zrobiłek kakao może bedzie sie lepiej spało

śmiało z przyprawą są ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kurde, masakra s.m.p.a. Myślałem, że to pic na wodę te działanie energy drinków, a może to sobie ino wkręciłem, nie wiem. Zasnąłem jakoś dopiero po 2 w nocy, a o 5:30 już na nogach i czułem się jak w ciągu dnia. Porażka.

Ok, dzięki. To sobie opędzluję taką paczkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
jest jescze gdzies dostepny dzienik posilkow sfd?

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hator
jest jescze gdzies dostepny dzienik posilkow sfd?


http://potreningu.pl/diety - po prawo masz opcję Zapisuj swoje posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
Ziemniaki jako posilek przed i potreningowy dobry pomysl? Pieczone, bez tluszczu.

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Dobry

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Czy szprot wędzony jest dobrą i zdrową rybą dla naszego zdrowia?
Czy tuńczyk w puszce lub inne ryby są dobrą alternatywą dla ryb morskich?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
s.m.p.a - zostało mi jakieś 100/200 gram tych warzyw z przyprawą orientalną. Da radę na kolację to wszamać z jajecznicą ? Czy jakoś nie bardzo to się komponuje ? : )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium