SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244827

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1685
Białko z twarogu długo się wchłania, toteż wrzuć je na noc. A te białko pitne kombinuj wstawić gdzieś indziej. Ja jem 125g pół kostki. Łączę z tłuszczami.

Zmieniony przez - Heroz w dniu 2012-01-30 20:12:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
a nie mozna polaczyc? ile czasu przed snem jeszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Twaróg polecam 1-0.5 godziny przed snem, jest dlugo wchłanialny dlatego zatrzyma katabolizm nocny. Białko jest uzupełnieniem diety, pamiętaj o tym!! Podstawą diety jest normalna żywność, jak nie musisz dodawać tego białka to go nie ma co pchać na siłę, ale myślę że nie zaszkodzi jak np. zalejesz na noc 100 gram twarogu wymieszanego z oliwą białkiem na wodzie, tylko wszystko wykombinuj tak żebyś miał zgodnie z dziennym zapotrzebowaniem.
Jeśli pomogłem to liczę na soga.

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-01-30 20:25:37

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
no wlasnie, pewnie wiekszosc z was bedzie mnie krytykowało, że nie wyliczam kalorii itp. jednak kiedys ważyme 107kg przy 191cm odchudzalem sie "na wlasna rękę" aż do 83kg wiadomo stracilem troche masy miesniowalej ale od paru miesiecy ostro pracuje i juz waze 87-88kg. Diete sam sobie ustalilem niestety bez liczenia kalorii. Obecnie chce przybrac na masie. Chcialbym pogladowo dowiedziec sie czy jest ok czy moze cos zmienic, jakies porady itp. do tej pory to tak wygladalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
rano twarog chudy 250g do tego 1,5 miarki platkow owsianych otrebow, siemia lnianemgo, ziaren amarantusa itp. wymieszane z jogutrem pitnym activia
pozniej po2-3h jem 2-3 kanapki z serkiem wiejskim_ kanapki z ciemnym pieczywem
po nastepnych 2 h jakies wafle ryzowe kanapki ze 2 -roznie bywa
1h-1,5h przed teningiem jem paczke ryzu z kurczakiem lub indykiem
po silowni obiad to co bedzie w domu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
a może mniej tych kanapek ?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
a co proponujesz w zamian? najlepiej co mozna bardzo szybko przygotowac albo w ogole gotowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
witam
w 100 gram chleba znajduje sie 10 g bialka, 44g tluszczy, 8 g weglowodanow a co znajduje sie w reszcie tego chleba ??

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
W sumie kanapki ze sprawdzonym chlebem nie są złe, polecam chleb domowej roboty na zakwasie, naprawde super sprawa, ale jeśli nie masz chleba ze sprawdzonego źródła to radziłbym uważać(często są to chleby mieszane). Czym można zastąpić chleb?? Chmm cięzko powiedzieć, nie możesz np. jak gotujesz ryż ugotować o torebke więcej i poźniej tylko podgrzac?? Albo kaszę, czy może makaron spaghetti(mam w domu taki akurat który należy gotowac 8-10 minut, więc stosunkowo krótko)

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2408 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17435
https://www.sfd.pl/Pierwsza_dieta_redukcyjna__proszę_o_pomoc_w_ułożeniu-t832500.html

czy w 4. posiłku 85.8 g węglowodanów to nie za dużo jak na jeden posiłek? może tak być, czy mam 'przełożyć 1-2 kromki do następnego posiłku?

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium