SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.5

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189421

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak naprawde uht niewiele odstaje od pasteryzowanego
Matix już tak wyregulowany zegar, ale czasem zazdroszcze tym co spia po 10godz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 876
śniadanie do oceny:jajecznica 7:1 dla białek,owsianka 80g płatków,30g orzechów,30g izolatu białka,30g jagodów,moje pytanie to czy dodać jeszcze 10g oliwy lub oleju z pestek winogron z góry thx,aa wyliczenia to około 50g białka,100g węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie wiem dlaczego każdy tak pyta. My nie wiemy czy dodać czy nie. Zrozumcie że liczy się bilans ogólny nie jednego posiłku. Mogę ocenić jakość. Uważam że nie potrzeba wyrzucać zółtek lepiej zrobić 4 jaja ale całe. wtedy izolat bedzie zbędny jak dajesz orzechy oliwa zbędna.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
pietek88 najlepiej załóż oddzielny temat i wklej całą dietę bo tak to nie możemy niestety nic powiedzieć.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754358
Jedyne co moge jeszcze dodac to to, ze olej z pestek wingoron odpada calkowicie z diety. Zbyt duza proporcja n-3:n-6.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
XbusekX tak jestem w technikum i często jest tak że mam 9 godzin, ale z reguły na tych nudniejszych lekcjach też się coś tam zawsze odeśpi

mam 2 pytanka:
1. czy można jeść ogórka ze skórą? i czy jest jakiś dzienny limit ile można zjeść żeby się nic złego nie stało? bo ja jem dziennie około 200-300gram
2.ćwikła z chrzanem w niedużych ilościach, co sądzicie, można szamać?

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
1. Teraz moim zdaniem lepiej zdjąć skórkę z zielonego ogórka, ponieważ nie wiadomo czym to było spryskiwane xD
2.Ćwikła ok, ale dodaje się do niej często cukier, więc lepiej uważać, a chrzan moim zdaniem jest OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
a ile powinno się jeść dziennie warzyw gramm? tak mniej więcej...

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
300g do posiłku minimum.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to też zależy od kaloryczności diety ale czym więcej tym lepiej i zdowiej i tego sie trzymajmy pomiędzy posiłkami też

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Silownia a pilka nozna jak zrobic mase?

WHEY premium