SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 194702

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
silownia w pon, sro, pia. w niedziele planuje rekreacyjnie (srednie tempo plywania) 45min basenu. czy powinienem jakos specjalnie wiecej zjesc? jezeli tak to ile mniej wiecej? obecnie przyjmuje ponad 2550kcal dziennie.

Zmieniony przez - Arros w dniu 2010-01-16 12:53:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
sadzac po profilu to tyle powinno starczyc jak nie chcesz sie za bardzo zalewac ew.jak by masa stala podbij tluszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skonczyło mi sie wpc, co polecacie na 30 min przed treningiem ? Myślę nad mixem - szejk z 2 jaj + orzechy 30g ???
Macie inne pomysły ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3385
Witajcie, 3 pytanka:

1. Co z przyprawami w diecie? Moge dodawac do kazdego posilku? Poki co dodaje sol i pieprz + zabek czosnu na smak do obiadu, a tak to jem bez przeypraw, wiec jak?

2. Jadam zawsze ugotowana rybe. Moge ja po ugotowaniu podsmazyc na teflonie? Nie uciekna zadne wartosci? Takiej zagotowanej to juz nie daje rady :/

3. Tu troszke zanudze znow z tym cheat mealem, ile kcal od do powinien owy posilek liczyc? W jakich porach go stosowac, albo w jakich nie powinienem?

Dzieki z gory pzdr.

"Zycia nie mierzy sie iloscia oddechow, lecz iloscia chwil, ktore zapieraja nam dech w piersiach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
na 30min przed nic nie polecam bcaa albo kawa na pobudzenie

1 tak możesz spróbuj ziół

2 możesz ale lepiej od razu dać na teflon

3 najlepiej rano albo po treningu
ile ??? ile chcesz od tego on jest

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
do s.m.p.a. czy podwójne podsmażanie kuraka może być niebezpieczne z jakimikolwiek konsekwencjami?

wygląda to u mnie tak że rano smażę kuraka ( na smalcu ) nie jem całego zostawiam na patelni, później dla lepszych walorów smakowych odpalam jeszcze raz gaz na chwilę, tłuszcz się roztapia i wtedy wcinam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3385
Dzieki wielkie Ty bez kitu miazdzysz w tym dziale :D! A ten cheat meal po treningu to po potreningowym czy zamiast ? Jeszcze jedno, 20 godzina to nie za pozno na posilek z weglami(po tren.) czy to bez roznicy kiedy wegle jem?

"Zycia nie mierzy sie iloscia oddechow, lecz iloscia chwil, ktore zapieraja nam dech w piersiach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
po treningu ww konieczne nawet o 2 w nocy
chłopie cheat meal to zamast jakiegoś posiłku sie stosuje pozdr

rush comes dbaj o to by nie był za bardzo zesmażony jeśli robisz to delikatnie (znaczy nie na dużym ogniu ) to nie powinno byc konsekwencji jednak polecam raz smażyć

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2010-01-16 18:28:06

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3385
Dzieki, dzieki s.m.p.a. o to mi chodzilo

"Zycia nie mierzy sie iloscia oddechow, lecz iloscia chwil, ktore zapieraja nam dech w piersiach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Mnie zastanawia... Czy można pracować nad siłą i chudnąć? Tzn. bilans kaloryczny z niewielkim minusem (dwieście, trzysta kalorii), dwa-trzy razy aeroby i plan treningowy 5x5... Czy to się będzie kupy trzymać?

Every f***ing thing is possible.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna.

Następny temat

Uzupełnienie 10 wskazówek żywieniowych

WHEY premium