SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207889

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1747
Dieta ogolnie ok, tyle, ze brakuje w niej warzyw i owocow... Przesadziles tez troche z kalorycznoscia 3900 kcal przy Twojej wadze(83) to troche duzo. W 5-tym posilku sa 24 gr tluszczu? Podejrzewam, ze tunczyk jest w oleju - zamien go na tego w sosie wlasnym, najlepiej w kawalkach.Bialko mozesz wrzucic jakies 0,5 godziny po treningu, aby wykorzystac okno anaboliczne. Przy takiej diecie gainer jest zbedny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 438
ok to zmianki sobie zapisze... ta diete chcialbym wzbogacic bialkiem i gainerem. moglbys cos doradzic jak to zrobic? moglbys napisac czym zastapic poszczegolne produkty zeby nie jesc tego samego codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1747
makaron i chleb pelnoziarnisty mozesz jadac zamiennie z ryzem i wszelkiego rodzaju kaszami - gryczana, jeczmienna, jaglana... Zamiast piersi z kurczaka - indyk, ryby( o ile nie w okolicach treningu to najlepiej tluste), wolowina. Bialko po treningu, a gainer zbedny, ew. jako zamiennik posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 438
ok a mógłbym dorzucić jeszcze białko w 6 posiłku? Napisz jakie warzywa i owoce w których posiłkach? z góry dzięki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
białka ani gainera nie potrzba już
warzywa to wszystkie oprócz strączkowych np
marchewa,ogóry(kiszone),pietruszki,kalarepa, brokuły szpinak,kapusta (kiszona), sałata, pomidory, rzodkiewki, cebula, czosnek,papryka,kalafior ,kiełki czasem możesz walnąć buraki

Zmieniony przez - Zuper w dniu 2009-05-28 20:30:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1747
Ja bialka w 6-tym posilku bym nie dorzucal - jest juz go tam 30gr z twarogu. Warzywa mozesz dorzucic we wszystkich posilkach z wyjatkiem okolotreningowych, ew. mala porcja w przedtreningowym. Odnosnie rodaju to wedlug uznania, z tym ze w 6-tym najlepiej jakby byly to warzywa o malej zawartosci wegli, a wic pomidor, ogorek, kalafior... Owoce dorzucilbym z rana- np.rodzynki, a takze po treningu - z tym, ze w tym przypadku najlepiej , zeby byly to wodniste - a wien mandarynka, pomarancza, arbuz, o mozliwie malej zawartosci blonnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Jak mam już ułożoną dzietę i ćwiczę jeszcze ACT to co mogę zrobić żeby szybciej budować mase oprócz brania odżywek? Np. robić rano jakieś mniejsze ćwiczenia? 50 brzuszków itp.? Jeść coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
już nic nie jesteś w stani zrobić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
Mam takie pytanie, czy zamiast oliwy z oliwek na wieczór moge zjeść masło orzechowe xd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Wiek: 15 lat
Wzrost: 170
Waga: 58kg


Czy w mojej diecie B = 150,1 ; T=171,9 ; W=329,6 nie za dużo jest białka?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium