SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207873

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6179
Panowie, mój poranek wygląda tak:

8.10 pobudka
8.40 wyjazd rowerem do pracy

Ostatnio była redukcja, więc elegancko po przebudzeniu aminki, szybkie aeroby na rowerku i posiłek.

Ale teraz czas na masę, wcisnąć ten posiłek jeszcze przed wyjazem ? Czy dać rano aminki + dekstroza, a posiłek po przyjeździe do pracy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
posilek przed rowerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 300 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13930
Jaki może być maksymalny odstęp czasowy między posiłkiem przed treningiem a treningiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
zalezy od człowieka.

u mnie np. 2h to max bo pozniej jestem bardzo głodny na treningu.

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Zawsze jem o tych samych porach, trzmam diete itd. Organizm jest przyzwyczajony i jest cacy. Jesli w ciagu dnia miedzy posilkami chapne jakas przekaske. Naprzyklad jedno ciastko, jak ktos czestuje, lub cuksa. To nie zaburzy rytmu trawienia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
zniszczy cale twoje zycie, jedne cukierek przeksztalci sie w 5kg tluszczu


pytanie do tych co dodaja chili do potraw, powinienem ja podsmazyc czy moge juz wrzucic taka surowa na talerz?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
PHaSeR
jak podsmazysz bedzie lagodniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 760
Wie ktoś jaki ma rozkład b t ww ser żółty zamojski albo jakiś inny ?? I czy na diecie CKD można taki ser jeść bo oliwę ciężko jest pić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Nie mowie ze dostane fatu, tylko czy mi to zaburzy cykl trawienny? skoro pytam poważnie oczekuje na poważne odpowiedzi -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
SuiteE

jeśli będziesz robił to często a masz wyliczone będzie szło w tłuszcz jeśli od czasu do czasu go tak zaskoczysz może być pomocne gdyż przyśpieszy metabolizm i zaskoczy organizm ale nie polecam za często


Sasek
ściągnij dziennik vitalmax bedziesz wsyztsko wiedział

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium