SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 206529

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
Serce21

jeden produkt sie raczej do tego nie przyczynia
tradzik moze powstawac z duzej ilosci bialka w diecie!!


Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-04-28 14:13:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
w szkole jem dwa posilki, z duza zawartoscia białka oraz tluszczy, miedzy posilkami maxymalna przerwa wynosi 3h, nie odczuwam głodu w ciągu dnia, diete mam, itd. Jednak zawsze gdy wróce ze szkoly, jestem zmęczony, chociaz nic wyczerpującego w szkole nie robie, i mam strasznie puste mięsnie. Dopiero gdy zjem w domu posilek przed treningowy, mija 30 minut i dostaje powera, i wymiary mocno sie zmieniają. Obserwowałem to dosyć dlugo, aby sie upewnic czy mi sie nie wydaje, i wymiary wachają sie nawet po 0,5cm. Czym to jest spowodowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Ja mam pytanie dotyczące maxymalnych dawek makroskładników w pojedynczym posiłku.
Ile organizm jest w stanie przyswoić jednorazowo białka/ww/tłuszczy?
Konkretnie chodzi o to, ile np kurczaka i ryżu może być w porcji żeby później połowa z tego nie poszła do kibla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko, bo wszędzie w dietach piszecie płatki owsiane a czy mozna je zastąpić kukurydzianymi?? W sumie to chyba to samo prawie... prawda??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
nie, kukurydziane są bardziej przetworzone, mają wysoki indeks glikemiczny, czyli nie można nimi zastąpić owsianych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
fudol nie, kukurydziane są bardziej przetworzone, wyższe ig, więcej sodu
nie ma co porównywać z owsianymi


Eoghan
wydaje mi się, że nie ma takiej opcji, że nadmiar ww/tłuszczy spłynie w kiblu
nadmiar przekształci się w tkankę tłuszczową i tyle
co do białka, przyjeło się by nie przekraczać w posiłku 40-50 g białka
ale oczywiście wiadomo, że jest to zależne od wielu czynników np. tego ile mamy masy mięśniowej
ważna kwestia to też jakie jest to białko
przy wpi istnieje ryzyko, że części przekształci się na glukozę, po prostu tak szybka wchłanialność to przesada
także naturalne produkty [ewentualnie jakieś wpc] rox!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
SuiteE
jaki masz cel diety??moze brak wegli tak na ciebie dziala, brak wegli= uczucie pustych miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2765
Nurtuje mnie taka kwestia. Teoretycznie robię trening na masę, mam dietę etc.
Na każdym treningu 3x w tygodniu wychodzi mi 2h ćwiczeń. A wszystko przez 30sto minutowe katowanie brzucha + 10 min rowerka na koniec(przez co leje się ze mnie cholernie). Czy taka opcja może być? Czy będę się po 2h mocno palił? I nie będzie masa szła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
nrk1989
przy takim treningu to masa ci nie pojdzie,po co tak katowac brzuch??zrob 2-3cw i bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
nrk, w jakim celu takie ekscesy?

2 h to przesada
30 min katowanie brzucha również

więc po kiego chłopie, po kiego?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

Wiecej