SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 216450

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
dziekuje slicznie Hihihehe

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
Jeżeli będę jadł na chama to będę mógł przytyć w takim samym czasie, jak mając dietę??

Zmieniony przez - amanskiusz w dniu 2008-07-30 00:58:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hihihehe
nie słuchaj, kupuj ale również uważaj z witaminami. O wit.d pewnie jej chodziło że w lato organizm ma jej odpowiednie ilość dostarczane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3831
Ok przez 17 dni zarobilem 2.5 - 3kg masy w tym troche tluszczu na macku, chce dodac aero po treninigu silowym 3razy w tygodniu przy robieniu masy zeby sie nie zalewac fatem, teraz nie wiem co i jak:
1.Kiedy brac carbo, bcaa po treningu silowym a przed aero? Czy po wszystkim??
2.Czy w ogole dac aero czy tylko obciac wegle??
3. Ile w ciagu miesiaca lub tygodnia prawidlowo sie tyje ( chodzi mi o sam suchy miesien)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1573
witam!

wlasnie zaczynam stosowac diete na mase miesniową , po posilku glownym jem dodatkowo multi vita-min sport z olimpu dla uzupelnienia niedoborow witamin i zastanawiam sie czy nie kupic sobie glukozy! nie wiem czy jest ona bardzo wazna i czy moze pomuc mi cos we wzroscie miesni , dlatego pytanie kieruje wlasnie do was . Czy mam sobie kupic glukoze ? Jezeli moze mi pomuc w rozroscie miesni podajcie jakis link gdzie mozna ja kupic i jak stosowac!

pozdro

nikt juz nie pamieta ile bylo jego staran , wiele jak jarania kruszonego na wyzwania z kazdym nastepnym dniem plan ten sam od paru lat wola walki chec przezycia ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co chcesz tą glukoze stosować ?
Glukoza jak już to tylko po treningu, ale i tak to jest średni pomysł.

Odpuść lepiej

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1573
no wiem ze po treningu ale czy moze mi w czyms pomóc

nikt juz nie pamieta ile bylo jego staran , wiele jak jarania kruszonego na wyzwania z kazdym nastepnym dniem plan ten sam od paru lat wola walki chec przezycia ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zbedna. W niczym nie pomoze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
Jeżeli będę jadł na chama to będę mógł przytyć w takim samym czasie, jak mając dietę?? Jeszcze raz zadaję to pytanie, bo nikt nie odpowiedział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
sprecyzuj to pytanie.... jak bedziesz jadł na chama i wszystko to przytyjesz nawet szybciej niż na diecie tylko to będzie w większości tłuszcz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium