SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 216284

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
chleb jem tylko 5 kawalkow w ciagu dnia, w tym 4 w budzie bo musze ;p, gainera jeszcze nie kupilem, a ziemniakow nie dam 400g, wyliczylem z proporcji ze jak dam 200g to robi sie 280g i to jest ciezko zjesc

a takim endo mocnym to ja nie jestem, nawet nie wiem czy jestem poniewaz jestem otlusczony, ale to z powodu tego ze pzez 2 lata gralem caly czas na kompie, 0 sportu, piwo, fast food, slodycze, wiec takim mocnym endo nie jestem, wiec moze gajner by mnie nie obtluscil

Zmieniony przez - Lukun w dniu 2008-12-25 20:07:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Takie pytanie, czy odzywke powinno sie wypic od razu po szejkowaniu czy moge sobie sejkowac rano i wypic w skole ?

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75953 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754415
Raczej nic sie nie stanie z nia, ale roznie to bywa. Dlaczego chcesz w domu przyszykowac?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Wolalbym w domu sobie zmieszac, bo potem np. w woreczku jak bede nosil odzywke to czasem woreczek moze peknac lub cokolwiek i sami wiecie xP

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
mozna tak nic jeje nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spells0n
odżywkę do szejkera i butelkę z wodą
swoją drogą wszystko co nie zawiera kreatyny można spożywać z opóźnieniem od przygotowania (no może prawie wszystko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
@Kleksu

O tym nie pomyslalem XDDDD

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11521
Dużo osób układa diety dokładnie do g/kg. A co się stanie jeśli bardzo przekroczę dzienne zapotrzebowanie BTW. I czy bedę rosną jeśli czasem prawie wogóle nie zjem białka lub tłuszczy?

CHWDP wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy
Śmierć konfidentom tak zostałem wychowany CHWDP CHWDP CHWDP...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
No wiesz, tak naprawde to kazdy ma inny organizm wiec tak do konca to nie wiadomo :)

Deep into yourself is where You will find motivation.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium