SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 216273

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
grzesiekTS - a może po prostu masz za ciężki trening i organizm nie wytrzymuje? oczywiście mowa tu o treningu siłowym tak? bo przy hiit to nic nadzwyczajnego.

Cineko - makaron Pełne Ziarno z Lubelli jest bardzo dobrym źródłem węglowodanów o niskim IG, także śmiało możesz go jeść. Dobre są również makarony z mąki durum.

mimix - 30 minut przed jedzeniem możesz wypić, pice przed samym posiłkiem jest złym pomysłem gdyż rozpuszczasz sobie soki trawienne.

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-11-24 19:47:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Kminilem sobie co jutro zjesc na obiad ( przed treningiem), no i wymyslilem jedno, ze nie mam jutro ochoty na kurczaka z ryzem xD
Czy ryz lub makaron zmieszany z mielonym chudym twarogiem bedzie tak samo odpowiedni jak kurczak z ryzem ?^^'
Jeszcze sie zastanawiam czy dodac do tego dodac np. cynamon lub owoce zmielone lub ewentualnie jakies warzywka ;)

A teraz takie glupie pytanie xD! Tak sobie siedzialem i sam sie nad tym zastanawialem.

Jestescie glodni, tak konkretnie i wiecie ze nie zjedliscie dzisiaj nawet polowy swojego dziennego zapotrzebowania. Macie tylko 2 wyjscia, albo zamawiacie pizze albo zostajecie glodni. Co wybieracie ?
Wiem, wiem bardzo inteligentne pytanie

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Macie tylko 2 wyjscia, albo zamawiacie pizze albo zostajecie glodni. Co wybieracie ?

ja byl wolał kebaba ale pizza tez nie pogardze

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Haha ;D
Ale mogles przy okazji odpowiedziec na to pierwsze pytanie, nie ukrywam ze troche wazniejsze ;d

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4626
platki owsiane jako posilek potreningowy,daje rade

chcesz byc kims? najpierw bądz sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Czy ryz lub makaron zmieszany z mielonym chudym twarogiem bedzie tak samo odpowiedni jak kurczak z ryzem

twaróg przed trenem troche nie za bardzo lepiej daj jakas rybke\inne miesko\białka jaj

warzywa mozesz dodac jak nie sprawia ci to róznicy na trenie

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 213
tak o siłowym..ale na treningu nie wydobywam wszystkich swoich sił i podnoszę tak około 70 % obciazenia..wiec to raczej odpada..ale dzięki za chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Macie tylko 2 wyjscia, albo zamawiacie pizze albo zostajecie glodni

pizza ?! no ok ale musi mieć minimum 3 dodatki


grzesiek - a kiedy miales regenracje?

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-11-24 21:06:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
A tak odnosnie twarogu, dlaczego nie jest dobry przed treningiem ?;>
Zrobilbym sobie jakas odskocznie od ryz i kurczaka bo ile mozna xD
Z gory dzieki za odpowiedz ^^

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 213
jkabym wiedział co to regeneracja to bym Ci odpowiedział..mozna powiedziec ze jestem poczatkujacym..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium