SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 216268

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
... prostych... i to w olbrzymich ilościach

ww złozone mają za zadanie własnie ciągłe dostarczanie energii. Więc to napewno nie od ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
Czemu jogurty typu Bakoma Premium są "be!!" czy węglowodany w nich zawarte mają wysokie IG czy białka są śłabe jakościowo a może chodzi o chemie która może tam się znajdować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
bakoma premium to jog.smakowe?wegle z prod. mlecznych to laktoza,a w jogurtach uzywa sie masy chemi,jak mowiles.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Ogolnie rzecz biorac na jogurtach daleko nie zajedziesz, pomimo tego, ze bialko w nich zawarte jest pelnowartosciowe to nie ma co ich traktowac jako jego zrodlo bo jest go w nich za malo, ww zawarte w jogurtach owocowych to głownie cukry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Jogurty naturalne, kefiry, maslanki sa zdecydowanie polecane ale nie jako posilek tylko dodatek do niego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6959
jedzenie suchego kuraka z ryżem czy też makaronem stało się dla mnie męczące. można dodać jakis sosik? jak tak to macie jakies linki z dobrymi naturalnymi sosami?

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
jogurt naturalny+koncentrat=sos pomidorowy.bez konserwantow ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6959
doliczac kcal z sosu do posiłku?

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ja bym doliczał.......

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
zalezy jakiego sosu.jesli tego jogurt+koncentrat to jak chcesz,mozesz wliczac,tak samo jakbys jogurt wliczała,ale ile z tego wyciągniesz tych kcl,gra nie warta swieczki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium