SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 223724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75963 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754461
Nowy temat z pojedynczymi pytaniami.

Link do starego:

https://www.sfd.pl/POJEDYNCZE_PYTANIA_VOL._16-t1010060-s301.html 

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
To ja zacznę: jak wiemy kasza jaglana jest zasadotwórcza. Czy inne produkty z prosa tzn. mąka jaglana/płatki jaglane też mają takie właściwości? Wolę się upewnić ;)

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1682
Będąc na redukcji trzeba jeść dużo warzyw..
A czy można zastąpić je różnymi witaminami? Np. warzyw będziemy zjadali dziennie z 20% zapotrzebowania a reszta to witaminy w tabletkach.

Zmieniony przez - maniek1717 w dniu 2014-10-14 00:15:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
witaminy mozesz przyjmować, niezaleznie od ilosci spozywanych warzyw. poza tym urozmaicona dieta dostarcza wiele skladnikow mineralnych i witamin. jedz rozne warzywa, owoce, ryby, miesa, etc

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75963 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754461
bebolek
To ja zacznę: jak wiemy kasza jaglana jest zasadotwórcza. Czy inne produkty z prosa tzn. mąka jaglana/płatki jaglane też mają takie właściwości? Wolę się upewnić ;)


Wszystko zależy od ilości magnezu, potasu, wapnia w danym produkcie. Jak Cię to interesuje, to sprawdź sobie wartość wskaźnika PRAL. Nie jestem do końca taki pewien, czy kasza jaglana ma właściwości alkalizujące. Ew. może blisko obojętnego lub lekko. Każde przetworzenie produktu powoduje straty składników mineralnych, więc takie płatki będą już miały sporo gorszy skład.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest ktoś z Olsztyna i może polecić gdzie tanio kupić tutaj olej lniany?
Ostatnio kupiłem jakiś ze Stokrotki, 16zł/250ml, taki z pułki. Ale teraz czytam, że najlepszy jest z lodówki.
Albo może zamawiał ktoś z neta i jest coś wartego polecenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75963 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754461
Możesz zamówić sobie do danej apteki. W sklepach nie ma co liczyć na przechowywanie w chłodziarce.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56384
Panowie, są jakieś korzyści robienia dni no carb (mniej niż 30g węgla) w dni nie treningowe na masie ? Może poprawa wrażliwości insulinowej lub mniejsze otłuszczanie ? W ogóle warto, czy lepiej trzymać kaloryczność taką samą w każdy dzień ? Węgla byłoby tyle co z warzyw nie strączkowych, zaś tłuszczu tyle co z mięsa/jaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co z tym olejem ze sklepu sfd? https://sklep.sfd.pl/Instytut_Włókien_Naturalnych_i_Roślin_Zielarskich_Olej_Lniany-opis28584.html
Dzięki unikalnej technologii,Olej Lniany BIOFLAX przed otwarciem nie wymaga przechowywania w lodówce

Znalazłem też taki:
http://images38.fotosik.pl/2068/18d537e40e50c1d6.jpg
Producent zapewnia, że przetrzymuje olej w lodówce a do wysyłki używa termicznego opakowania. Wysłany kurierem chyba dotarłby nie tracąc właściwości, szczególnie, że lato już dawno za nami.

W aptece pewnie policzą mnie tak że za pół litra zapłace tyle co za litr tych powyżej.

Chyba, że tak jak pisałem może jest jakiś Olsztyniak i ma ciekawe tanie źródło do polecenia.
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1682
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Olej ze sklepu sfd jest ok
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masa dla 74 kg chłopka

Następny temat

Pierwsza dieta na masę

WHEY premium