SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188981

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie. ALe w kwestii estetyki sylwetki - patrz gubienia tłuszczu, znajdą się dużo efektywniejsze wyjścia, jak kręcenie wielogodzinnych cardio.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanko, co zrobić aby Świerze jajka dały się obrać tak jak trzeba a nie wraz z białkiem? i czy ta ilość 2g/kg masy ciała dla początkującego to minimum czy można troszkę mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Potrzymaj je chwilę pod zimną wodą, to skorupka powinna bez problemu odejść.

Może być mniej białka w diecie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skerx
Potrzymaj je chwilę pod zimną wodą, to skorupka powinna bez problemu odejść.

Może być mniej białka w diecie.

nawet gdy jajka są od świeżo od kury to skorupki zejdą? no niedługo spróbuje:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
szybkie pytanie jako iz jestem wrogo nastawiony dla wody bez smaku lubie wody smakowe typy zywiec zdroj smak pomarancza np, litr tej wody posiada w postaci cukry 49g wegla mam to wliczac do diety czy olac to, wiem ze pytanie dosc idiotyczne ale jakos mnie tak nanioslo na nie, pozdrawiam.

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wliczać, niemniej jednak najlpiej to wyeliminowac. nic nie warte. to napój, a nie woda. do mineralnej wrzuc limonke/cytryne, miete swiezą, etc...smak dobry i wartosciowe

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Pewnie, że wliczać, wypijesz 3 litry dziennie to patrz ile tego się uzbiera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1856
Czy mogę na końcówce docinki do tradycyjnej kolacji jedzonej na 1-2h przed snem (250g twarogu półtłustego +5-10g migdałów) dorzucić z 200-300g pomidora? Ostatnio jadłem za mało warzyw, tylko nie wiem czy nie zaszkodzi aż tak się wypchać na kolację ;)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Nie za szkodzi, warzyw nigdy za wiele.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium