SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188924

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
Fat hulk myśle,że zyski płynące ze stosowania diety tłuszczowej podczas robienia ''masy'' przewyższają rzekome straty. Jednakowoż musisz się liczyć z lekkim zwolnieniem metabolizmu. Niemniej jednak wielu osobników naszej populacji odnosi spektakularne efekty będąc na dietach tłuszczowych. Reasumując, wrzuć rozpiskę do odpowiedniego działu i działaj do dzieła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Fat-Hulk
Chcę teraz robic masę na tłuszczach. Co robic, aby nie spowolnic zbytnio metabolizmu? (chodzi mi głównie o odżywianie)


To, że robisz masę na diecie wysokotłuszczowej nie oznacza, że spowolnisz metabolizm. Zachowaj zdrowy rozsądek, zastosuj się do wskazówek w artykule, daj do oceny i będzie ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Jakim artykule? Tym 'low carb na mase'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
Podobno tłuszcze spowalniają metabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
podobno w nocy następuje katabolizm, podobno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
Słowa Sakera z ekipy WARSZAWSKI KOKS. On jest trenerem personalnym , a Ty????

Zmieniony przez - k****nieziemski w dniu 2013-07-19 14:54:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
a ja wiem że jak masz dobrą zbilansowaną diete i jesteś na low carbem z ładowaniem/refeedem to nic ci nie zwolni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Tak. Np. u ektomorfików podbicie ilości kcal tłuszczami może spowolnić metabolizm. Nie oznacza to jednak, że dieta low carb ma wpływ na spowolnienie matebolizmu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium