SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173933

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6474
Nie dostalem odpowiedzi na pytanie. Czy ryby typu karp, lin itd zlowione w stawie nadaja sie do diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wszystkie ryby sie nadaja. Wazne zeby bylo z czystej wody.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo podczas tyg kiedy człowiek cały czas coś robi, nadchodzi weekend kiedy to odpoczywamy przez te 2 dni. To czy jeżeli jestem przy diecie na masie to mam cały czas spożywać tą samą ilość kcal?
Czy wtedy kiedy odpoczywam i nie ćwiczę i jem tyle samo wtedy kiedy ćwiczę to czy zaleje się tłuszczem, czy ta energia pochłonięta będzie się zamieniać w mięśnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Możesz jeść mniej w dni bez wysiłku, a możesz jeść tyle samo. Dla niektórych lepiej działa jedna opcja, dla innych druga.

@seoi Nie bardzo rozumiem, po co jeść takie wynalazki jak jajecznica z płatkami owsianymi. Nie musisz przecież jeść na śniadanie płatków owsianych czy jajek, skoro nie chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10097
w wielu dietach ludzie mają śniadanie typu "jajecznica/sadzone/na twardo + płatki owsiane + etc..." i byłem ciekawy jak to przyrządzają żeby było smacznie - tyle w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6474
jajka i owsiane osobno :)

Zmieniony przez - kuba98 w dniu 2013-02-23 17:28:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Sam tak jadłem, najpierw owsianka, potem jajka. Jedynym sposobem żeby to zmieszać, który znam, są placki owsiane, przepis masz w dziale Kuchnia SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
nono, placki owsiane rox! polecam je piec :) tak, tak piec w piekarniku. idealna opcja jesli ktos sie boi tłuszczu i nie chce mu sie skrobac patelni później :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10097
placki robiłem przez 0,5 roku i modyfikowałem na różne sposoby ale w końcu się przejadły i robienie zajmowało sporo czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
To nie jedz śniadań, zacznij dzień od obiadu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium